VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a Mateřská škola Počepice, okres Příbram

, 26253  Počepice 41
Typ školy: Obec
Ředitel: Miroslava Svobodová

Základní škola a Mateřská škola Potěhy, okres Kutná Hora

Potěhy 155, 28563  Tupadly
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jitka Schüllerová

Základní škola a mateřská škola Předměřice nad Jizerou, okres Mladá Boleslav

, 29474  Předměřice nad Jizerou 143
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Horák

Základní škola a mateřská škola Přerov nad Labem

, 28916  Přerov nad Labem 112
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Yveta Hrušková

Základní škola a Mateřská škola při Léčebně dr. L. Filipa, Poděbrady, nám. T. G. Masaryka 482

nám.T.G.Masaryka 482, 29001  Poděbrady
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Iva Nováková

Základní škola a Mateřská škola Psáry, okres Praha - západ

Hlavní 12, 25244  Psáry
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Trůblová

Základní škola a Mateřská škola Radim, okres Kolín

, 28103  Radim 9
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Jirková

Základní škola a Mateřská škola Rosovice, okres Příbram

, 26211  Rosovice 89
Typ školy: Obec
Ředitel: Zdenka Pecharová

Základní škola a mateřská škola Skalsko, okres Mladá Boleslav

, 29426  Skalsko 23
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Mokrá

Základní škola a Mateřská škola Skorošice, příspěvková organizace

, 79066  Skorošice 90
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislava Štelclová

Základní škola a mateřská škola Slabce, okres Rakovník

, 27041  Slabce 42
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Hůla

Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha - západ

, 25208  Slapy 50
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Hacaperková

Základní škola a mateřská škola Solenice, okres Příbram

Solenice 59, 26263  Kamýk nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Kovářová

Základní škola a Mateřská škola speciální, Králův Dvůr, Preislerovo nám. 28

Preislerovo nám. 28, 26702  Králův Dvůr - Počaply
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiřina Koppová

Základní škola a mateřská škola Srbsko

Srbsko 33, 26718  Karlštejn
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Štěpánová

Základní škola a Mateřská škola Stará Huť, okres Příbram

U Školy 149, 26202  Stará Huť
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Melšová

Základní škola a mateřská škola Straky

, 28925  Straky 98
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Šimáková

Základní škola a Mateřská škola Suchodol, okres Příbram

Suchodol 39, 26101  Příbram
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Přibylová

Základní škola a mateřská škola Svárov

Svárov 1, 27351  Unhošť
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Danuše Šebková

Základní škola a Mateřská škola Šanov, okres Rakovník

Šanov 91, 27031  Senomaty
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Titlbachová

Základní škola a Mateřská škola Tachlovice, okres Praha - západ

Toskánská 66, 25217  Tachlovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Galertová

Základní škola a Mateřská škola Tochovice

, 26281  Tochovice 76
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Sladovník

Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Beroun

Újezd 85, 26761  Cerhovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Vonderka

Základní škola a Mateřská škola Vitice, okres Kolín

, 28106  Vitice 15
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Kosinová

Základní škola a Mateřská škola Vlastějovice, okres Kutná Hora

, 28523  Vlastějovice 56
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Sýsová

Základní škola a Mateřská škola Vlkaneč, okres Kutná Hora

, 28564  Vlkaneč 29
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Formánková

Základní škola a mateřská škola Všenory

Karla Majera 370, 25231  Všenory
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renáta Bartoníčková

Základní škola a Mateřská škola Vysoký Újezd, okres Beroun

, 26716  Vysoký Újezd 58
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Reiterová

Základní škola a Mateřská škola Záhornice, okres Nymburk

Záhornice, Hlavní 77, 28903  Městec Králové
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Šmejkalová

Základní škola a Mateřská škola Zaječov, okres Beroun

, 26763  Zaječov 359
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Andrt

Základní škola a Mateřská škola Žďár

, 29412  Žďár 102
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Miška

Základní škola a Mateřská škola Žehuň, okres Kolín

, 28905  Žehuň 52
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Adamcová

Základní škola a Mateřská škola Želízy, okres Mělník, příspěvková organizace

Želízy 58, 27721  Liběchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Paprčková

Základní škola a Mateřská škola, Chotýšany, okres Benešov

, 25728  Chotýšany 49
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Kočová

Základní škola a Mateřská škola, Nebužely, okres Mělník

, 27734  Nebužely 47
Typ školy: Obec
Ředitel: Eva Studničková

Základní škola a Mateřská škola, Sedlec - Prčice

Školní 160, 25791  Sedlec - Prčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Muška

Základní škola a Praktická škola, Beroun, Karla Čapka 1457

Karla Čapka 1457, 26601  Beroun 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Stanislava Dyršmídová

Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora, Na Náměti 417

Na Náměti 417, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Janoušková

Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135

Pražská 135, 29471  Benátky nad Jizerou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Novotný

Základní škola Bohutín, okres Příbram

, 26241  Bohutín 37
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Melicharová

Základní škola Budiměřice, okres Nymburk

Budiměřice 28, 28802  Nymburk
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Hana Žižková

Základní škola Bylany, okres Kolín

Bylany 104, 28201  Český Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Koželská

Základní škola Bystřice

Dr.E.Beneše 300, 25751  Bystřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Chramosta

Základní škola Církvice, okres Kutná Hora

, 28533  Církvice 7
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Kvízová

Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora

Sadová 1756, 28601  Čáslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Škarka

Základní škola Černuc, okres Kladno

, 27323  Černuc 95
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miluše Volková

Základní škola Červené Janovice, okres Kutná Hora

, 28542  Červené Janovice 145
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Nulíčková

Základní škola Dalovice okres Mladá Boleslav

Dalovice 32, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Musil

Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram

Komenského náměstí 35, 26301  Dobříš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Motejlek

Základní škola Dolany

Dolany 24, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Viktor Vondra

Základní škola Dolní Slivno, okres Mladá Boleslav

, 29478  Dolní Slivno 40
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Věra Volprechtová

Základní škola Františka Josefa Řezáče Liteň, okres Beroun

Školská 44, 26727  Liteň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Horká

Základní škola Hostouň, okres Kladno

Na Skalech 48, 27353  Hostouň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Filikarová

Základní škola Hudlice, okres Beroun

, 26703  Hudlice 147
Typ školy: Obec
Ředitel: Anna Vávrová

Základní škola Jana Václava Sticha-Punta a Mateřská škola Žehušice, okres Kutná Hora

, 28575  Žehušice 190
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Yvetta Zemanová

Základní škola Josefa Suka a mateřská škola Křečovice

Křečovice 37, 25756  Neveklov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Holá

Základní škola Kněžice, okres Nymburk

, 28902  Kněžice 5
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Jiráňová

Základní škola Kolín III., Lipanská 420

Lipanská 420, 28002  Kolín III.
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumil Herčík

Základní škola Kolín III., Masarykova 412

Masarykova 412, 28002  Kolín III.
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Strejček

Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633

Prokopa Velikého 633, 28002  Kolín IV.
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Kaurová

Základní škola Kolín V., Mnichovická 62

Mnichovická 62, 28002  Kolín V.
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Průšová

Základní škola Kosmonosy - Horní Stakory 54, okres Mladá Boleslav

Horní Stakory 54, 29306  Kosmonosy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Křiváčková

Základní škola Kosoř, okres Praha - západ

Kosoř, Školská 38, 25226  Třebotov
Typ školy: Obec
Ředitel: Ludmila Lochmanová

Základní škola Kostelní Lhota, okres Nymburk

Kostelní Lhota 5, 28912  Sadská
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Vyskočilová

Základní škola Kovanice, okres Nymburk

Kovanice 69, 28802  Nymburk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Jandová

Základní škola Kralupy nad Vltavou, 28. října 182, okres Mělník, příspěvková organizace

28. října 182, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Živný

Základní škola Kralupy nad Vltavou, Revoluční 682, okres Mělník, příspěvková organizace

Revoluční 682, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Stanislava Bednářová

Základní škola Krhanice, okres Benešov

, 25742  Krhanice 149
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Stříbný

Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40

Kamenná stezka 40, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Pařez

Základní škola Kutná Hora, Kremnická 98

Kremnická 98, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Alena Kotrbová

Základní škola Mělník - Pšovka, příspěvková organizace

Blahoslavova 2461, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Kružica

Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 91, příspěvková organizace

Komenského nám. 91, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Smutný

Základní škola Nižbor, okres Beroun

, 26705  Nižbor 25
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Smolková

Základní škola Nový Jáchymov, okres Beroun

Nový Jáchymov 157, 26703  Hudlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Popková

Základní škola Obříství, okres Mělník

, 27742  Obříství 84
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Jachková

Základní škola P. Lisého Hostomice, okres Beroun

Školní 246, 26724  Hostomice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Walterová

Základní škola Pečky, okres Kolín

Tř. Jana Švermy 342, 28911  Pečky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ing. Luboš Zajíc

Základní škola Pchery, okres Kladno

, 27308  Pchery - Humny 338
Typ školy: Obec
Ředitel: Jaroslava Landová

Základní škola Poděbrady, Na Valech 45, okres Nymburk

Na Valech 45, 29001  Poděbrady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Špinka

Základní škola praktická a Základní škola speciální Mělník, příspěvková organizace

Jaroslava Seiferta 179, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Jalůvková

Základní škola Praskolesy, okres Beroun

, 26754  Praskolesy 104
Typ školy: Obec
Ředitel: Taťána Houdková

Základní škola Přistoupim, okres Kolín

Přistoupim 37, 28201  Český Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Nováková

Základní škola Slaný, Politických vězňů 777, okres Kladno

Politických vězňů 777, 27401  Slaný
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Věra Bělochová

Základní škola Slatina, okres Kladno

Slatina 124, 27326  Olovnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Anna Votavová

Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Čáslav

Komenského náměstí 140, 28601  Čáslav
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Jitka Richterová

Základní škola speciální, Mladá Boleslav, Václavkova 950

Václavkova 950, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Gabriela Solničková

Základní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387

Jiráskovy sady 387, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Ptáček

Základní škola T. G. Masaryka Žiželice, okres Kolín

Komenského 377, 28129  Žiželice nad Cidlinou
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Hana Svobodová

Základní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem, okres Mělník

nám. Komenského 288, 27713  Kostelec nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Zelenková

Základní škola Tišice, okres Mělník

Školní 74, 27715  Tišice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Slámová

Základní škola Velké Přítočno, okres Kladno

Velké Přítočno, Školní 49, 27351  Unhošť
Typ školy: Obec
Ředitel: Marie Holečková

Základní škola Veltruby, okres Kolín

Veltruby, Školní 44, 28002  Kolín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Holubová

Základní škola Vlašim, Sídliště 968, okres Benešov

Sídliště 968, 25801  Vlašim
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Šťastná, pověřena řízením

Základní škola Vraňany, okres Mělník, příspěvková organizace

, 27707  Vraňany 67
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Štěpánka Srbová

Základní škola Vraný, okres Kladno

, 27373  Vraný 109
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Svobodová

Základní škola Záboří nad Labem, okres Kutná Hora, příspěvková organizace

, 28574  Záboří nad Labem 71
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Snížková

Základní škola Zásmuky, okres Kolín

Komenského náměstí 94, 28144  Zásmuky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Zeman

Základní škola Zbečno, okres Rakovník

, 27024  Zbečno 23
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Pidrmanová

Základní škola Zbraslavice, okres Kutná Hora

Komenského 190, 28521  Zbraslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Kyzourová

Základní škola Žilina, okres Kladno příspěvková organizace

Žilina, Kladenská 75, 27301  Kamenné Žehrovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Sochnová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému