VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola Hudlice, okres Beroun

Jungmannova 147, 26703  Hudlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Holá

Základní škola Hůrka

Vocelova 394, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Daniela Vodová

Základní škola Hýskov, okres Beroun

Školní 112, 26706  Hýskov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Štětková

Základní škola Charlotty Garrigue Masarykové Lány, okres Kladno

Školní 93, 27061  Lány
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Vrabcová

Základní škola Chotětov, okres Mladá Boleslav

Husovo náměstí 7, 29428  Chotětov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Tirpáková

Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice

Školní 900, 27711  Neratovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Kužel

Základní škola J. A. Komenského Kly, okres Mělník

70, 27741  Kly-Záboří
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Palanská

Základní škola J. A. Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534, okres Nymburk

Komenského 1534/16, 28922  Lysá nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Nováková

Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem

Komenského 543, 26242  Rožmitál pod Třemšínem
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jana Bacíková

Základní škola Jana Kubelíka, Neveklov

Školní 301, 25756  Neveklov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Šťástková

Základní škola Jana Palacha v Kutné Hoře

Jana Palacha 166, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Drabešová

Základní škola Jana Václava Sticha - Punta Žehušice

Ke Křížku 190, 28575  Žehušice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Yvetta Zemanová

Základní škola JEDNA RADOST Pňov-Předhradí

Školní 73, 28941  Pňov-Předhradí
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jindřich Monček

Základní škola Jílové u Prahy

Komenského 365, 25401  Jílové u Prahy
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Bc. Květa Trčková

Základní škola Jindřicha Matiegky Mělník, příspěvková organizace

Pražská 2817, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Vladimír Škuta

Základní škola Jinočany, příspěvková organizace

Pražská 54, 25225  Jinočany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Šreplová

Základní škola Josefa Suka a mateřská škola Křečovice

Křečovice 37, 25756  Neveklov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Šimrová

Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace

Tyršova 93, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Dalibor Ullrych

Základní škola Kairos, z.ú.

K Vatinám 266, 26729  Zadní Třebaň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Hana Frydrichová

Základní škola Kamenné Žehrovice, okres Kladno

Karlovarská 150, 27301  Kamenné Žehrovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Typlová Komárková

Základní škola Katusice, okres Mladá Boleslav

náměstí Budovatelů 39, 29425  Katusice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Bajtlová

Základní škola Kladno, Amálská 2511

Amálská 2511, 27201  Kladno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Amálie Holá

Základní škola Kladno, Brjanská 3078

Brjanská 3078, 27204  Kladno 4
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Dufek

Základní škola Kladno, C. Boudy 1188

Cyrila Boudy 1188, 27201  Kladno
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Zuzana Chvojková

Základní škola Kladno, Moskevská 2929

Moskevská 2929, 27204  Kladno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Vocelková

Základní škola Kladno, Školská 322

Školská 322, 27201  Kladno - Kročehlavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Vých

Základní škola Kněžice, okres Nymburk

Kněžice 5, 28902  Kněžice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Jiráňová

Základní škola Koleč

Koleč 19, 27329  Koleč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Kalkušová

Základní škola Kolín II., Bezručova 980

Bezručova 980, 28002  Kolín II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdenka Filipová

Základní škola Kolín II., Kmochova 943

Kmochova 943, 28002  Kolín II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Holcmanová

Základní škola Kolín III., Lipanská 420

Lipanská 420, 28002  Kolín III.
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumil Herčík

Základní škola Kolín III., Masarykova 412

Masarykova 412, 28002  Kolín III.
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Strejček

Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633

Prokopa Velikého 633, 28002  Kolín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Kaurová

Základní škola Kolín V., Mnichovická 62

Mnichovická 62, 28002  Kolín 5
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. et Mgr. Iva Lokajová

Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374

Ovčárecká 374, 28002  Kolín V
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lukáš Kačer

Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav, příspěvková organizace

Podzámecká 1, 29306  Kosmonosy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Petráš

Základní škola Kosoř, okres Praha - západ

Školská 38, 25226  p. Třebotov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Lochmanová

Základní škola Kostelní Lhota, okres Nymburk

Kostelní Lhota 5, 28912  Sadská
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Vyskočilová

Základní škola Kostomlaty nad Labem, příspěvková organizace

Školní 402, 28921  Kostomlaty nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Erika Drobná

Základní škola Kounice, okres Nymburk

Kounice 363, 28915  Kounice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislav Jedlička

Základní škola Kovanice, okres Nymburk

Kovanice 69, 28802  Nymburk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Jandová

Základní škola Kralupy nad Vltavou, 28. října 182, okres Mělník, příspěvková organizace

28. října 182, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Šulová

Základní škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 1029, okres Mělník, příspěvková organizace

Gen. Klapálka 1029, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Michaela Gleichová

Základní škola Kralupy nad Vltavou, Jodlova 111, příspěvková organizace

Jodlova 111, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohuslava Glasslová

Základní škola Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. 198, okres Mělník, příspěvková organizace

Komenského nám. 198, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Hereinová

Základní škola Kralupy nad Vltavou, Revoluční 682, okres Mělník, příspěvková organizace

Revoluční 682, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Stanislava Bednářová

Základní škola Krhanice, okres Benešov

Krhanice 149, 25742  Krhanice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Věra Ráblová

Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40

Kamenná stezka 40, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Vít Šnajdr

Základní škola Kvílice, okres Kladno

Kvílice 38, 27375  Třebíz
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Holubová

Základní škola letce Františka Nováka Sokoleč, příspěvková organizace

Poděbradská 41, 29001  Sokoleč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Sladká

Základní škola Libčice nad Vltavou, okres Praha - západ

5. května 68, 25266  Libčice nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahomíra Raveane

Základní škola Libice nad Cidlinou, okres Nymburk

Školní 465, 28907  Libice nad Cidlinou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Kuncová

Základní škola Libiš, okres Mělník

Školní 180/4, 27711  Libiš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Černá

Základní škola Libušín, okres Kladno

Komenského 237, 27306  Libušín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Kosová

Základní škola Loděnice, okres Beroun

Školní 255, 26712  Loděnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Veverka

Základní škola Luštěnice, okres Mladá Boleslav

Boleslavská 160, 29442  Luštěnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miluše Hůlková

Základní škola Lužec nad Vltavou, příspěvková organizace

1. máje 4, 27706  Lužec nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Pavla Kopeluková

Základní škola Maltézských rytířů

Školská 349, 27201  Kladno
Typ školy: Církev
Ředitel: RNDr. Jaroslava Jenčíková

Základní škola Mělník - Mlazice, příspěvková organizace

Českolipská 1386, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Hrušková

Základní škola Mělník - Pšovka, příspěvková organizace

Blahoslavova 2461, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Kružica

Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 148, příspěvková organizace

Jaroslava Seiferta 148, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Vacková

Základní škola Městec Králové

Bezručova 723, 28903  Městec Králové
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Novák

Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace

Školní 247, 26231  Milín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kopecký

Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, okres Kolín

Československé armády 626, 28161  Kouřim
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Borová

Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112, příspěvková organizace

Dukelská 1112, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Pavlíková

Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 91, příspěvková organizace

Komenského nám. 91, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Macková

Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082, příspěvková organizace

Václavkova 1082, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Milada Mizerová

Základní škola Mnichovo Hradiště, Sokolovská 254, okres Mladá Boleslav

Sokolovská 254, 29501  Mnichovo Hradiště
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Hajzlerová

Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895, okres Mladá Boleslav

Studentská 895, 29501  Mnichovo Hradiště
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Čermák

Základní škola Mníšek pod Brdy, okres Praha - západ

Komenského 420, 25210  Mníšek pod Brdy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Pažoutová

Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

Boleslavská 360, 27735  Mšeno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Trunková

Základní škola Mutějovice, okres Rakovník

Husova 245, 27007  Mutějovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Mrzenová

Základní škola Nelahozeves, okres Mělník

Školní 55, 27751  Nelahozeves
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Bavorová

Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník

28. října 1157, 27711  Neratovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslava Lamačová

Základní škola Netvořice, okres Benešov, příspěvková organizace

Školní 171, 25744  Netvořice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Vodehnalová

Základní škola Nižbor, okres Beroun

Školní 25, 26705  Nižbor
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Vrbková

Základní škola Nový Jáchymov, okres Beroun

Nový Jáchymov 157, 26703  Hudlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Marková

Základní škola Obříství, okres Mělník

Školní 84, 27742  Obříství
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Jachková

Základní škola Ořech, okres Praha-západ

Karlštejnská 54, 25225  Ořech
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Simona Šefránková

Základní škola Otevřeno, z. ú.

U Školy 225/2, 29471  Benátky nad Jizerou
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Milada Staňková

Základní škola Otvovice, okres Kladno

Otvovice 52, 27327  Otvovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Kohoutová

Základní škola P. Lisého Hostomice, okres Beroun

Školní 246, 26724  Hostomice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Eduard Polách

Základní škola Pečky, okres Kolín

Tř. Jana Švermy 342, 28911  Pečky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ing. Luboš Zajíc

Základní škola Pečky, příspěvková organizace

Třída Jana Švermy 540, 28911  Pečky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslava Heroldová, DiS.

Základní škola Petrovice, okres Příbram

196, 26255  Petrovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Vošahlíková

Základní škola Pchery, okres Kladno

Školní 338, 27308  Pchery
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Landová

Základní škola Plaňany, okres Kolín

Pražská 28, 28104  Plaňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Šmahel

Základní škola pod Svatou Horou, Příbram

Balbínova 328, 26101  Příbram
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Roman Behún

Základní škola Poděbrady, Na Valech 45, okres Nymburk

Na Valech 45, 29001  Poděbrady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Špinka

Základní škola praktická a Základní škola speciální Mělník, příspěvková organizace

Jaroslava Seiferta 179, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Jalůvková

Základní škola Praskolesy, okres Beroun

, 26754  Praskolesy 104
Typ školy: Obec
Ředitel: Taťána Houdková

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY

Václavské náměstí 33, 28002  Nová Ves I
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Tomáš Ort

Základní škola Přistoupim, okres Kolín

Přistoupim 37, 28201  Český Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Nováková

Základní škola Slaný, Politických vězňů 777, okres Kladno

Politických vězňů 777, 27401  Slaný
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Věra Bělochová

Základní škola Slatina, okres Kladno

Slatina 124, 27326  Olovnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Anna Votavová

Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Čáslav

Komenského náměstí 140, 28601  Čáslav
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Jitka Richterová

Základní škola speciální, Mladá Boleslav, Václavkova 950

Václavkova 950, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Gabriela Solničková

Základní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387

Jiráskovy sady 387, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Ptáček

Základní škola T. G. Masaryka Žiželice, okres Kolín

Komenského 377, 28129  Žiželice nad Cidlinou
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Hana Svobodová

Základní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem, okres Mělník

nám. Komenského 288, 27713  Kostelec nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Zelenková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-484

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému