VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola Hudlice, okres Beroun

Jungmannova 147, 26703  Hudlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Holá

Základní škola Hůrka

Vocelova 394, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Daniela Vodová

Základní škola Hýskov, okres Beroun

Školní 112, 26706  Hýskov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Štětková

Základní škola Charlotty Garrigue Masarykové Lány, okres Kladno

Školní 93, 27061  Lány
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Vrabcová

Základní škola Chotětov, okres Mladá Boleslav

Husovo náměstí 7, 29428  Chotětov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Tirpáková

Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice

Školní 900, 27711  Neratovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Kužel

Základní škola J. A. Komenského Kly, okres Mělník

70, 27741  Kly-Záboří
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Palanská

Základní škola J. A. Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534, okres Nymburk

Komenského 1534/16, 28922  Lysá nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Nováková

Základní škola Jana Václava Sticha-Punta a Mateřská škola Žehušice, okres Kutná Hora

, 28575  Žehušice 190
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Yvetta Zemanová

Základní škola Josefa Suka a mateřská škola Křečovice

Křečovice 37, 25756  Neveklov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Holá

Základní škola Kladno, Školská 322

Školská 322, 27201  Kladno - Kročehlavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Vých

Základní škola Kněžice, okres Nymburk

, 28902  Kněžice 5
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Jiráňová

Základní škola Koleč

Koleč 19, 27329  Koleč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Kalkušová

Základní škola Kolín III., Lipanská 420

Lipanská 420, 28002  Kolín III.
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumil Herčík

Základní škola Kolín III., Masarykova 412

Masarykova 412, 28002  Kolín III.
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Strejček

Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633

Prokopa Velikého 633, 28002  Kolín IV.
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Kaurová

Základní škola Kolín V., Mnichovická 62

Mnichovická 62, 28002  Kolín V.
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Průšová

Základní škola Kosmonosy - Horní Stakory 54, okres Mladá Boleslav

Horní Stakory 54, 29306  Kosmonosy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Křiváčková

Základní škola Kosoř, okres Praha - západ

Kosoř, Školská 38, 25226  Třebotov
Typ školy: Obec
Ředitel: Ludmila Lochmanová

Základní škola Kostelní Lhota, okres Nymburk

Kostelní Lhota 5, 28912  Sadská
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Vyskočilová

Základní škola Kovanice, okres Nymburk

Kovanice 69, 28802  Nymburk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Jandová

Základní škola Kralupy nad Vltavou, 28. října 182, okres Mělník, příspěvková organizace

28. října 182, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Živný

Základní škola Kralupy nad Vltavou, Revoluční 682, okres Mělník, příspěvková organizace

Revoluční 682, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Stanislava Bednářová

Základní škola Krhanice, okres Benešov

, 25742  Krhanice 149
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Stříbný

Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40

Kamenná stezka 40, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Pařez

Základní škola Kutná Hora, Kremnická 98

Kremnická 98, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Alena Kotrbová

Základní škola letce Františka Nováka Sokoleč, příspěvková organizace

Poděbradská 41, 29001  Sokoleč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Sladká

Základní škola Mělník - Pšovka, příspěvková organizace

Blahoslavova 2461, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Kružica

Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 91, příspěvková organizace

Komenského nám. 91, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Smutný

Základní škola Nižbor, okres Beroun

, 26705  Nižbor 25
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Smolková

Základní škola Nový Jáchymov, okres Beroun

Nový Jáchymov 157, 26703  Hudlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Popková

Základní škola Obříství, okres Mělník

, 27742  Obříství 84
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Jachková

Základní škola P. Lisého Hostomice, okres Beroun

Školní 246, 26724  Hostomice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Walterová

Základní škola Pečky, okres Kolín

Tř. Jana Švermy 342, 28911  Pečky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ing. Luboš Zajíc

Základní škola Pchery, okres Kladno

, 27308  Pchery - Humny 338
Typ školy: Obec
Ředitel: Jaroslava Landová

Základní škola Poděbrady, Na Valech 45, okres Nymburk

Na Valech 45, 29001  Poděbrady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Špinka

Základní škola praktická a Základní škola speciální Mělník, příspěvková organizace

Jaroslava Seiferta 179, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Jalůvková

Základní škola Praskolesy, okres Beroun

, 26754  Praskolesy 104
Typ školy: Obec
Ředitel: Taťána Houdková

Základní škola Přistoupim, okres Kolín

Přistoupim 37, 28201  Český Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Nováková

Základní škola Slaný, Politických vězňů 777, okres Kladno

Politických vězňů 777, 27401  Slaný
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Věra Bělochová

Základní škola Slatina, okres Kladno

Slatina 124, 27326  Olovnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Anna Votavová

Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Čáslav

Komenského náměstí 140, 28601  Čáslav
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Jitka Richterová

Základní škola speciální, Mladá Boleslav, Václavkova 950

Václavkova 950, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Gabriela Solničková

Základní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387

Jiráskovy sady 387, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Ptáček

Základní škola T. G. Masaryka Žiželice, okres Kolín

Komenského 377, 28129  Žiželice nad Cidlinou
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Hana Svobodová

Základní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem, okres Mělník

nám. Komenského 288, 27713  Kostelec nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Zelenková

Základní škola Tišice, okres Mělník

Školní 74, 27715  Tišice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Slámová

Základní škola Velké Přítočno, okres Kladno

Velké Přítočno, Školní 49, 27351  Unhošť
Typ školy: Obec
Ředitel: Marie Holečková

Základní škola Veltruby, okres Kolín

Veltruby, Školní 44, 28002  Kolín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Holubová

Základní škola Vlašim, Sídliště 968, okres Benešov

Sídliště 968, 25801  Vlašim
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Šťastná, pověřena řízením

Základní škola Vraňany, okres Mělník, příspěvková organizace

, 27707  Vraňany 67
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Štěpánka Srbová

Základní škola Vraný, okres Kladno

, 27373  Vraný 109
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Svobodová

Základní škola Záboří nad Labem, okres Kutná Hora, příspěvková organizace

, 28574  Záboří nad Labem 71
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Snížková

Základní škola Zásmuky, okres Kolín

Komenského náměstí 94, 28144  Zásmuky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Zeman

Základní škola Zbečno, okres Rakovník

, 27024  Zbečno 23
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Pidrmanová

Základní škola Zbraslavice, okres Kutná Hora

Komenského 190, 28521  Zbraslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Kyzourová

Základní škola Zruč nad Sázavou

Na Pohoří 575, 28522  Zruč nad Sázavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Ivana Stará

Základní škola Zvoleněves, okres Kladno

Zvoleněves 120, 27325  Zvoleněves
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Petra Folbrechtová

Základní škola Žilina, okres Kladno příspěvková organizace

Žilina, Kladenská 75, 27301  Kamenné Žehrovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Sochnová

Základní škola, Benátky nad Jizerou, 17. listopadu 493

17.listopadu 493, 29471  Benátky nad Jizerou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Doležalová

Základní škola, Čáslav, Husova 526

Husova 526, 28601  Čáslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. František Boháč

Základní škola, Hořovice, Svatopluka Čecha 455

Svatopluka Čecha 455, 26801  Hořovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martina Štochlová

Základní škola, Kladno, Pařížská 2249

Pařížská 2249, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Tomanová

Základní škola, Kosova Hora, okres Příbram

, 26291  Kosova Hora 85
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Pohnánová

Základní škola, Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

, 26204  Nová Ves pod Pleší 86
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislav Vacek

Základní škola, Pečky, Švermova 540

Švermova 540, 28911  Pečky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiřina Veselá

Základní škola, Příbram VIII, Školní 75

Školní 75, 26101  Příbram VIII
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Křápková

Základní škola, Slaný, Palackého 570

Palackého 570, 27401  Slaný
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Beáta Kurilová

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Stochov

J. Šípka 387, 27303  Stochov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Hampel

ZŠ a MŠ Jílové u Prahy, Pod Školkou

Pod Školkou 493, 25401  Jílové u Prahy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Dupalová

ZŠ a MŠ Jinočany Praha-západ

Pražská 54, 25225  Jinočany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Lucie Hartová

ZŠ a MŠ Středokluky

Školská 82, 25268  Středokluky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Bádalová

ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Milovice

Školská 112/15, 28924  Milovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lada Flachsová

ZŠ Beroun - Závodí

Komenského 249/4, 26601  Beroun-Závodí
Typ školy: Obec
Ředitel: Luděk Trejbal

ZŠ Hostivice, Pionýrů

Pionýrů 79, 25301  Hostivice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Flemr

ZŠ Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem

Komenského 543, 26242  Rožmitál pod Třemšínem
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jana Bacíková

ZŠ Jana Kubelíka, Neveklov

Školní 301, 25756  Neveklov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Voříšek

ZŠ Jílové u Prahy

Komenského 365, 25401  Jílové u Prahy
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Květa Trčková

ZŠ Jindřicha Matiegky Mělník

Pražská 2817, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Vladimír Škuta

ZŠ Kamenné Žehrovice, Karlovarská třída

Karlovarská třída 150, 27301  Kamenné Žehrovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Klíčová

ZŠ Katusice

nám. Budovatelů 39, 29425  Katusice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Holoubková

ZŠ Kladno, Amálská

Amálská 2511, 27201  Kladno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Amálie Holá

ZŠ Kladno, Brjanská

Brjanská 3078, 27204  Kladno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Dufek

ZŠ Kladno, Cyrila Boudy

Cyrila Boudy 1188, 27201  Kladno
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Zuzana Chvojková

ZŠ Kladno, Moskevská

Moskevská 2929, 27204  Kladno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Malá

ZŠ Kolín II., Bezručova

Bezručova 980, 28002  Kolín II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdenka Chejnová

ZŠ Kolín V., Ovčárecká

Ovčárecká 374, 28002  Kolín V
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Pešoutová

ZŠ Kolín, Kmochova

Kmochova 943, 28002  Kolín II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Holcmanová

ZŠ Kosmonosy, Podzámecká

Podzámecká 1, 29306  Kosmonosy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Šilhán

ZŠ Kostomlaty nad Labem

Školní 402, 28921  Kostomlaty nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Přeučil

ZŠ Kounice

363, 28915  Kounice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřich Domín

ZŠ Kouřim

Okružní 435, 28161  Kouřim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marta Chytková

ZŠ Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka

Gen. Klapálka 1029, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Knöpfelmacherová

ZŠ Kralupy nad Vltavou, Komenského nám.

Komenského nám. 198, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Hereinová

ZŠ Kutná Hora, Jana Palacha

Jana Palacha 166, 28401  Kutná Hora-Šipší
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr., Bc. Miroslav Roudný

ZŠ Kvílice

38, 27375  Kvílice
Typ školy: Obec
Ředitel: Vladimír Poláček

ZŠ Libčice nad Vltavou

5. května 68, 25266  Libčice nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Dagmar Kuzníková

ZŠ Libice nad Cidlinou

Školní 465, 28907  Libice nad Cidlinou
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Zdeněk Souček

ZŠ Libiš

Školní 180/4, 27711  Libiš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Provazníková

ZŠ Libušín

Komenského 237, 27306  Libušín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Dubravská

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-484

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému