VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a mateřská škola Srbsko

K Závěrce 33, 26718  Srbsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Tonhauserová

Základní škola a Mateřská škola Stará Huť, okres Příbram

U Školy 149, 26202  Stará Huť
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Melšová

Základní škola a Mateřská škola Starý Kolín, příspěvková organizace

Kolínská 90, 28123  Starý Kolín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Skřivánková

Základní škola a Mateřská škola Stehelčeves, okres Kladno

Řánkova 87, 27342  Stehelčeves
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Šárka Holečková

Základní škola a mateřská škola Straky

, 28925  Straky 98
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Jitka Soukalová

Základní škola a Mateřská škola Suchdol, příspěvková organizace

Suchdol 6, 28502  Suchdol
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lydie Wagenknechtová

Základní škola a Mateřská škola Suchodol, okres Příbram

Suchodol 39, 26101  Příbram
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Přibylová

Základní škola a mateřská škola Svárov

Svárov 1, 27351  Unhošť
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Danuše Šebková

Základní škola a Mateřská škola Šanov, okres Rakovník

Šanov 91, 27031  Senomaty
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Jindra Plamitzerová

Základní škola a Mateřská škola Tachlovice, okres Praha - západ

Toskánská 66, 25217  Tachlovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Galertová

Základní škola a Mateřská škola Tatce

Ke Hřišti 195, 28911  Tatce
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Vlčková

Základní škola a Mateřská škola Teplýšovice, okres Benešov

, 25601  Teplýšovice 45
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Charlotta Kurcová

Základní škola a Mateřská škola Tetín, okres Beroun

Hradní 66, 26601  Tetín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Štencová

Základní škola a Mateřská škola Tlustice, okres Beroun

Tlustice 148, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Zdeňka Patková, Ph.D.

Základní škola a Mateřská škola Tmaň, okres Beroun

K Sídlišti 80, 26721  Tmaň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Růžena Kybikásová

Základní škola a Mateřská škola Tochovice, příspěvková organizace

, 26281  Tochovice 76
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Sladovník

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190, 25226  Třebotov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Říha, pověřený vedením školy

Základní škola a Mateřská škola Úhonice, okres Praha - západ

Kateřinská 43, 25218  Úhonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Najvárková

Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Beroun

Újezd 85, 26761  Cerhovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Mottlová

Základní škola a mateřská škola Úžice, příspěvková organizace

Kralupská 48, 27745  Úžice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Konečná

Základní škola a Mateřská škola V Zahrádkách, Roztoky

V Zahrádkách 230, 27023  Křivoklát
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Janečková

Základní škola a mateřská škola Václava Vaňka

Školní 242, 29429  Bezno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Kapounová

Základní škola a Mateřská škola Věšín, okres Příbram

Věšín 14, 26243  Věšín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Bárová

Základní škola a Mateřská škola VIA LIBERTATIS, z.ú.

Na Jáně 608, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Vanžurová

Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno

VI. ulice 165, 27307  Vinařice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Radomila Krchová

Základní škola a Mateřská škola Višňová, okres Příbram

Višňová 35, 26261  Višňová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Matysová

Základní škola a Mateřská škola Vitice, okres Kolín

Vitice 15, 28106  Vitice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Pacalová

Základní škola a Mateřská škola Vlastějovice, okres Kutná Hora

Vlastějovice 56, 28523  Vlastějovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Sýsová

Základní škola a Mateřská škola Vlkaneč, okres Kutná Hora

Vlkaneč 29, 28564  Vlkaneč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Formánková

Základní škola a Mateřská škola Votice, příspěvková organizace

Pražská 235, 25901  Votice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Kratochvílová

Základní škola a Mateřská škola Vráž, okres Beroun

Květnová 64, 26711  Vráž
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Laňová

Základní škola a Mateřská škola Vrbová Lhota

Poděbradská 22, 28911  Vrbová Lhota
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Procházka

Základní škola a Mateřská škola Vrchotovy Janovice

Vrchotovy Janovice 95, 25753  Vrchotovy Janovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Mgr. Bohumír Hašek, DiS.

Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mělník, příspěvková organizace

Komenského 375, 27716  Všetaty
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Renata Kurzveilová

Základní škola a mateřská škola Vysoká, okres Mělník

Vysoká 10, 27724  Vysoká u Mělníka
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Václav Dvořák

Základní škola a Mateřská škola Vysoký Chlumec, příspěvková organizace

, 26252  Vysoký Chlumec 5
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Buriánová

Základní škola a Mateřská škola Vysoký Újezd, okres Beroun

Vysoký Újezd 58, 26716  Vysoký Újezd
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Reiterová

Základní škola a Mateřská škola Zadní Třebaň, okres Beroun

Školní 219, 26729  Zadní Třebaň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tereza Macourková

Základní škola a Mateřská škola Záhornice, okres Nymburk

Záhornice, Hlavní 77, 28903  Městec Králové
Typ školy: Obec
Ředitel: Ivana Vostárková

Základní škola a Mateřská škola Zaječov, okres Beroun

, 26763  Zaječov 359
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Marie Ernestová

Základní škola a Mateřská škola Zbýšov, okres Kutná Hora příspěvková organizace

, 28565  Zbýšov 23
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Oliva

Základní škola a mateřská škola Zdislavice, příspěvková organizace

Zdislavice 100, 25764  Zdislavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Králová

Základní škola a mateřská škola Zlatníky - Hodkovice

Náves sv. Petra a Pavla 41, 25241  Zlatníky-Hodkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Jelínková

Základní škola a Mateřská škola Zvole, okres Praha - západ

J. Štulíka 39, 25245  Zvole
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Strejcová

Základní škola a Mateřská škola Žďár

Žďár 102, 29412  Žďár u Mnichova Hradiště
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Richtrová

Základní škola a Mateřská škola Žehuň, okres Kolín

, 28905  Žehuň 52
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Adamcová

Základní škola a Mateřská škola Želízy, okres Mělník, příspěvková organizace

Želízy 58, 27721  Liběchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et. Bc. Marie Urbánková MBA

Základní škola a Mateřská škola Žleby, okres Kutná Hora

Školní 190, 28561  Žleby
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Marousková

Základní škola a Mateřská škola, Chotýšany, okres Benešov

Chotýšany 49, 25728  Chotýšany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Daniela Bukovská

Základní škola a Mateřská škola, Klučenice, okres Příbram

, 26256  Klučenice 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Aleš Suchý

Základní škola a mateřská škola, Kněžmost, okres Mladá Boleslav

Na Františku 75, 29402  Kněžmost
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Řeháková Černá

Základní škola a Mateřská škola, Sedlec - Prčice

Školní 160, 25791  Sedlec - Prčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Muška

Základní škola a Praktická škola Benešov, Konopišťská 386

Konopišťská 386, 25601  Benešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Králová

Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace

Na Náměti 417, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Janoušková

Základní škola a Praktická škola Neratovice, příspěvková organizace

Byškovická 85, 27711  Neratovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ivana Pechová

Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359

Žitomířská 1359, 28201  Český Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Šnajdrová

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA JESENICE, příspěvková organizace

K Rybníku 800, 25242  Jesenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Mgr. Bc. Jitka Novotná

Základní škola Amos

Hlavní 12, 25244  Psáry
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Daniel Kohout

Základní škola Bakov nad Jizerou, okres Mladá Boleslav

Palackého 278, 29401  Bakov nad Jizerou
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Bc. Petra Kremlová

Základní škola Bedřicha Hrozného Lysá nad Labem, nám. B. Hrozného 12, okres Nymburk

Náměstí B. Hrozného 12/19, 28922  Lysá nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Irena Jarešová

Základní škola Bělá pod Bezdězem, příspěvková organizace

Máchova 1110, 29421  Bělá pod Bezdězem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. JIří Šíma

Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55

Husovo náměstí 55, 29471  Benátky nad Jizerou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Dostál

Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135

Pražská 135, 29471  Benátky nad Jizerou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Novotný

Základní škola Benešov, Dukelská 1818

Dukelská 1818, 25601  Benešov
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Hana Procházková

Základní škola Benešov, Jiráskova 888

Jiráskova 888, 25601  Benešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Šedivý

Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458

Wagnerovo nám. 458, 26601  Beroun
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Antonín Leopold

Základní škola Běrunice, okres Nymburk

Hlavní 77, 28908  Běrunice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumila Fifernová

Základní škola Bohutín, okres Příbram

, 26241  Bohutín 37
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lada Králová

Základní škola Březnice

Rožmitálská 419, 26272  Březnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Bělka

Základní škola Budiměřice, okres Nymburk

Budiměřice 28, 28802  Nymburk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Nepimachová

Základní škola Bylany, okres Kolín

Bylany 104, 28201  Český Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Koželská

Základní škola Bystřice, okres Benešov, příspěvková organizace

Dr. E. Beneše 300, 25751  Bystřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Gruber

Základní škola Cerhenice, příspěvková organizace

Školská 280, 28102  Cerhenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Vojáčková

Základní škola Církvice, okres Kutná Hora

, 28533  Církvice 7
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Hrušková

Základní škola Čachovice a Mateřská škola Struhy, okres Mladá Boleslav

Komenského 96, 29443  Čachovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Monika Nejedlá

Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okres Kutná Hora

Masarykova 357/18, 28601  Čáslav-Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Vostrovský

Základní škola Čáslav, nám. Jana Žižky z Trocnova 182, okres Kutná Hora

nám. Jana Žižky z Trocnova 182, 28601  Čáslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Hasík

Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora

Sadová 1756, 28601  Čáslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Vondra

Základní škola Čechtice, okres Benešov, příspěvková organizace

Na Lázni 335, 25765  Čechtice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Vesecká

Základní škola Čerčany, okres Benešov

Sokolská 180, 25722  Čerčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Miroslav Král

Základní škola Černošice, příspěvková organizace

Pod Školou 447, 25228  Černošice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Zhoufová

Základní škola Černuc, okres Kladno

, 27323  Černuc 95
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Ivana Hančová

Základní škola Červené Janovice, okres Kutná Hora

, 28542  Červené Janovice 145
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Nulíčková

Základní škola Český Brod, Tyršova 68, okres Kolín

Tyršova 68, 28201  Český Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Dušek

Základní škola Český Brod, Žitomířská 885, okres Kolín

Žitomířská 885, 28201  Český Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Slavík

Základní škola Davle

Školní 96, 25206  Davle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Hrubá

Základní škola Divišov, okres Benešov

Na Sadech 260, 25726  Divišov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Lunga

Základní škola Dobřichovice

5. května 40, 25229  Dobřichovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohuslav Stejskal

Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram

Komenského náměstí 35, 26301  Dobříš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Motejlek

Základní škola Dobříš, Lidická 384

Lidická 384, 26301  Dobříš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Burešová

Základní škola Dolany

Ke Škole 24, 27801  Dolany nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Momutová

Základní škola Dolní Beřkovice, okres Mělník

Nádražní 250, 27701  Dolní Beřkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Doktorová

Základní škola Dr. Edvarda Beneše Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace

Laurinova 905, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Brigita Šulcová

Základní škola Františka Josefa Řezáče Liteň

Sady Sv. Čecha 44, 26727  Liteň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Černá

Základní škola Horní Kruty, okres Kolín

, 28146  Horní Kruty 29
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Dana Oplová

Základní škola Horoměřice, okres Praha - západ

Velvarská 310, 25262  Horoměřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Silberová

Základní škola Hořín, okres Mělník, příspěvková organizace

Hořín 3, 27601  Mělník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Přibylová

Základní škola Hostivice

U Zámecké zdi 1704, 25301  Hostivice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Mareš

Základní škola Hostouň, okres Kladno

Na Skalech 48, 27353  Hostouň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Filikarová

Základní škola Hradištko, okres Praha - západ

Školní 33, 25209  Hradištko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ondřej Hynek, DiS.

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-484

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému