VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a Mateřská škola Telnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 4, 66459  Telnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Gabrhel

Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Těšany 305, 66454  Těšany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lada Hrabcová

Základní škola a Mateřská škola Troskotovice, příspěvková organizace

Troskotovice 160, 67178  Jiřice u Miroslavi
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Veronika Vráblíková

Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 66/11, 66441  Troubsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Kašparová

Základní škola a Mateřská škola Tučapy, okres Vyškov, příspěvková organizace

Tučapy 116, 68301  Tučapy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alžběta Záhoříková

Základní škola a Mateřská škola Týnec, okres Břeclav, příspěvková organizace

Školní 221, 69154  Týnec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Svítilová

Základní škola a Mateřská škola Uherčice, okres Břeclav

Uherčice 24, 69162  Uherčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Klatovská

Základní škola a mateřská škola Uhřice, okres Hodonín

Uhřice 90, 69634  Uhřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Procházková

Základní škola a mateřská škola Unkovice, příspěvková organizace, okres Brno-venkov

Unkovice 28, 66463  Žabčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Marie Kůgelová

Základní škola a mateřská škola Úsobrno, okres Blansko, příspěvková organizace

, 67939  Úsobrno 33
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Ondrová

Základní škola a Mateřská škola Václava Havla Žďárec, okres Brno-venkov

, 59456  Žďárec 28
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dalibor Kolář

Základní škola a mateřská škola Vanovice, okres Blansko, příspěvková organizace

, 67936  Vanovice 130
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Cikánková

Základní škola a Mateřská škola Velešovice, příspěvková organizace

Velešovice 181, 68301  Rousínov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Ryšavý

Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Viničné Šumice 42, 66406  Viničné Šumice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Růžičková

Základní škola a mateřská škola Vísky, okres Blansko, příspěvková organizace

Vísky 27, 67933  Vísky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Bc. Antonín Loukota

Základní škola a Mateřská škola Vlasatice, příspěvková organizace

Vlasatice 3, 69130  Vlasatice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Mikelová

Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov

Vranov 85, 66432  Vranov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Černá

Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace

Masarykova 178, 69125  Vranovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Pokorná

Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

Vrbovec 143, 67124  Vrbovec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Galina Blahová

Základní škola a Mateřská škola Vysoké Popovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Vysoké Popovice 188, 66484  p. Zastávka u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dan Růžička

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace

Sídliště Osvobození 682/56, 68201  Vyškov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Sochor

Základní škola a Mateřská škola Zakřany

Zakřany 134, 66484  Zastávka u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Procházková

Základní škola a Mateřská škola Žabčice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 447, 66463  Žabčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Svobodová

Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace

Žarošice 321, 69634  Žarošice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing., Mgr. Tibor Zmrzlík

Základní škola a Mateřská škola Žďárná, okres Blansko, příspěvková organizace

Žďárná 217, 67952  Žďárná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Musilová

Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace

24. dubna 270, 66443  Želešice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Fránková

Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace

Blížkovice 220, 67155  Blížkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Valová

Základní škola a Mateřská škola, Bohutice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Bohutice 10, 67176  Olbramovice u Moravského Krumlova
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Petržilková

Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace

Božice 393, 67164  Božice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Peterka

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace

Elišky Přemyslovny 10, 62500  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Margita Kotásková

Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

Horníkova 2170/1, 62800  Brno-Líšeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Roman Burda

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace

Jana Broskvy 3, 64300  Brno - Chrlice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Marie Vlčková

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace

Staňkova 14, 60200  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Hlaváčková

Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67165  Břežany 174
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Čermáková

Základní škola a mateřská škola, Citonice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67101  Citonice 100
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřich Bulín

Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

, 66475  Deblín 277
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Kosová

Základní škola a Mateřská škola, Dobšice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Brněnská 52, 67182  Dobšice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Březovský

Základní škola a Mateřská škola, Domašov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Na Náměstí 48, 66483  Domašov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Válek

Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace

, 67169  Hevlín 225
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josefa Omelková

Základní škola a mateřská škola, Hluboké Mašůvky, příspěvková organizace

Hluboké Mašůvky 157, 67152  Hluboké Mašůvky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Kratochvílová

Základní škola a Mateřská škola, Horní Dunajovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67134  Horní Dunajovice 184
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Czehovská

Základní škola a mateřská škola, Hostim, okres Znojmo, příspěvková organizace

Hostim 90, 67154  Hostim
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřich Novotný

Základní škola a Mateřská škola, Hrabětice, příspěvková organizace

Kostelní 216, 67168  Hrabětice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Bobková

Základní škola a Mateřská škola, Hrádek, okres Znojmo, příspěvková organizace

Hrádek 53, 67127  Hrádek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Květoslava Švejcarová

Základní škola a Mateřská škola, Hrušky, okres Vyškov, příspěvková organizace

, 68352  Hrušky 69
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Mácka

Základní škola a mateřská škola, Ivančice - Němčice, okres Brno - venkov

Školní 230/34, 66491  Ivančice-Němčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Magerová

Základní škola a mateřská škola, Ivančice - Řeznovice, okres Brno-venkov

Řeznovice 88, 66491  Ivančice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karla Černá

Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo

Školní 83, 67128  Jaroslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Kubíková

Základní škola a mateřská škola, Javorník, okres Hodonín, příspěvková organizace

Javorník 260, 69674  Velká nad Veličkou
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Eva Košíková

Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo

Jevišovice 34, 67153  Jevišovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Šareš

Základní škola a Mateřská škola, Jezeřany-Maršovice, okres Znojmo

Jezeřany - Maršovice 143, 67175  Loděnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Květoslava Bílová

Základní škola a mateřská škola, Ježov, příspěvková organizace

Ježov 50, 69648  Ježov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kristová

Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace

, 67151  Kravsko 169
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Simona Jakešová

Základní škola a Mateřská škola, Loděnice, příspěvková organizace

, 67175  Loděnice 134
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Machálek

Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hodonín, příspěvková organizace

Lovčice 119, 69639  Lovčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Denisa Dušíková

Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace

, 69619  Mikulčice 555
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kristina Kolovrátková

Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace

134, 67133  Mikulovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Ivo Bílek

Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace

Velkomoravská 168, 69685  Moravský Písek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Uhlíková

Základní škola a mateřská škola, Němčičky, okres Břeclav, příspěvková organizace

, 69107  Němčičky 113
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Antoš

Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67176  Olbramovice 125
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislav Ruibar

Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Ríšova 43, 66481  Ostrovačice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milada Zálešáková

Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace

Školní 352, 68354  Otnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hynek Zavřel

Základní škola a Mateřská škola, Pavlice, okres Znojmo

Pavlice 79, 67156  Grešlové Mýto
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Tamara Kučerová

Základní škola a Mateřská škola, Popůvky

Popůvky, Školní 9, 66441  Troubsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Jalový

Základní škola a Mateřská škola, Předklášteří, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Komenského 1097, 66602  Předklášteří
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Krausová

Základní škola a mateřská škola, Příbram na Moravě, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Příbram na Moravě 102, 66484  Zastávka u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Hegarová

Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov

Pustiměř 207, 68321  Pustiměř
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Zourek

Základní škola a Mateřská škola, Rybníky, okres Znojmo, příspěvková organizace

Rybníky 55, 67201  Moravský Krumlov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Oliwinská

Základní škola a Mateřská škola, Sebranice, okres Blansko, příspěvková organizace

Sebranice 133, 67931  Sebranice
Typ školy: Obec
Ředitel: Bohumila Jeřábková

Základní škola a Mateřská škola, Sentice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Sentice 71, 66603  Tišnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Veverková

Základní škola a Mateřská škola, Skalice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Skalice 108, 67171  Hostěradice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Příhoda

Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace

Šanov, Komenského 241, 67168  Hrabětice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Plešová

Základní škola a Mateřská škola, Štítary, příspěvková organizace

, 67102  Štítary 191
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radana Doležalová

Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo, příspěvková organizace

Šumná 92, 67102  Šumná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Richard Nekula

Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Tasovice 374, 67125  Hodonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Novák

Základní škola a Mateřská škola, Trstěnice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Trstěnice 200, 67171  Hostěradice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Otto Rapf

Základní škola a Mateřská škola, Únanov, příspěvková organizace, okres Znojmo

, 67131  Únanov 56
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rostislav Koc

Základní škola a Mateřská škola, Veverské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Veverské Knínice 44, 66481  p. Ostrovačice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Kříž, Ph.D.

Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace

Nová 228, 67138  Višňové
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Beran

Základní škola a Mateřská škola, Vojkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Nádražní 169, 66701  Vojkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Mgr. Libuše Matyášová

Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98

Pražská 2808/98, 66902  Znojmo
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Pavel Trulík

Základní škola a Mateřská škola, Žatčany, příspěvková organizace

Žatčany 20, 66453  Újezd u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Stávková

Základní škola a praktická škola Hodonín, náměstí B. Martinů, příspěvková organizace

náměstí B. Martinů 2952/5, 69501  Hodonín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Jurečková

Základní škola a praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace

Šafaříkova 999/24, 69301  Hustopeče
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Blanka Vetýšková

Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1045, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kolůchová

Základní škola a praktická škola, Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Malinovského 280, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Durda

Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Komenského 151, 66401  Bílovice nad Svitavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Klaška

Základní škola Blansko, Erbenova 13

Erbenova 1237/13, 67801  Blansko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Simona Poláková

Základní škola Blansko, Nad Čertovkou, příspěvková organizace

Nad Čertovkou 17, 67801  Blansko
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Jarmila Baletková

Základní škola Boskovice, příspěvková organizace

nám. 9.května 8, 68001  Boskovice
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Vladimír Ochmanský

Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace

Antonínská 3, 60200  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Tománek

Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace

Arménská 21, 62100  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Holánek

Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace

Bakalovo nábřeží 8, 63900  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Yveta Gašparcová

Základní škola Brno, Bednářova 28, příspěvková organizace

Bednářova 496/28, 61900  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Černý

Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace

Čejkovická 10, 62800  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Odehnal

Základní škola Brno, Hamry 12, příspěvková organizace

Hamry 576/12, 61400  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Velena Varmužová

Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace

Heyrovského 32, 63500  Brno-Bystrc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Eliášová

Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace

Horácké náměstí 13, 62100  Brno-Řečkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Mgr. Ivana Melichárková

Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace

Hroznová 1, 60300  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luděk Balcařík

Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace

Hudcova 35, 62100  Brno-Medlánky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jakub Cimala

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-481

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému