VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69639  Lovčice 119
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Denisa Dušíková

Základní škola a mateřská škola, Němčičky, okres Břeclav, příspěvková organizace

, 69107  Němčičky 113
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Antoš

Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67176  Olbramovice 125
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislav Ruibar

Základní škola a Mateřská škola, Pavlice, okres Znojmo

Pavlice 79, 67156  Grešlové Mýto
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Tamara Kučerová

Základní škola a Mateřská škola, Popůvky

Popůvky, Školní 9, 66441  Troubsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Jalový

Základní škola a mateřská škola, Příbram na Moravě, okres Brno- venkov, příspěvková organizace

Příbram na Moravě 102, 66484  Zastávka u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Křížová

Základní škola a Mateřská škola, Rybníky, okres Znojmo, příspěvková organizace

Rybníky 55, 67201  Moravský Krumlov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Oldřich Dohnal

Základní škola a Mateřská škola, Sebranice, okres Blansko, příspěvková organizace

, 67931  Sebranice 133
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Francová

Základní škola a Mateřská škola, Skalice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Skalice 108, 67171  Hostěradice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rostislav Rucki

Základní škola a Mateřská škola, Starý Petřín, okres Znojmo, příspěvková organizace

Starý Petřín 49, 67106  Šafov
Typ školy: Obec
Ředitel: Oldřich Hotař

Základní škola a Mateřská škola, Suchohrdly, okres Znojmo, příspěvková organizace

Suchohrdly, Školní 195, 66902  Znojmo
Typ školy: Obec
Ředitel: Martin Smetana

Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace

Šanov, Komenského 241, 67168  Hrabětice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Plešová

Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo

, 67102  Šumná 92
Typ školy: Obec
Ředitel: Richard Nekula

Základní škola a Mateřská škola, Trstěnice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Trstěnice 200, 67171  Hostěradice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Otto Rapf

Základní škola a Mateřská škola, Únanov, příspěvková organizace, okres Znojmo

, 67131  Únanov 56
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Gregorová

Základní škola a Mateřská škola, Veverské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Veverské Knínice 44, 66481  Ostrovačice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Dr. Beata Jandáková

Základní škola a praktická škola Hodonín, náměstí B. Martinů, příspěvková organizace

náměstí B. Martinů 2952/5, 69501  Hodonín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Jurečková

Základní škola a praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace

Šafaříkova 999/24, 69301  Hustopeče
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Blanka Vetýšková

Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1045, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kolůchová

Základní škola Boskovice, okres Blansko

nám. 9.května 8, 68001  Boskovice
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Vladimír Ochmanský

Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace

Antonínská 3, 60200  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Leopold Trněný

Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace

Arménská 21, 62500  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladan Urbánek

Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace

Čejkovická 10, 62800  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Odehnal

Základní škola Brno, Hamry 12

Hamry 12, 61400  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Karla Havelková

Základní škola Brno, Horácké náměstí 13

Horácké náměstí 13, 62100  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Melichárková

Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace

Hudcova 35, 62100  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Černá

Základní škola Brno, Novoměstská 21

Novoměstská 21, 62100  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Baráková

Základní škola Brumov

Brumov 51, 67923  Lomnice u Tišnova
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Parfusová

Základní škola Bukovina, okres Blansko

Bukovina 66, 67905  Křtiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Havelková

Základní škola Černovice, okres Blansko

, 67975  Černovice 97
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Ševčíková

Základní škola Dolní Věstonice, okres Břeclav

Hlavní 84, 69129  Dolní Věstonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Havlíček

Základní škola Hodějice, okres Vyškov

Hodějice 230, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Terezie Florianová

Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace

Mírové náměstí 19, 69501  Hodonín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Letovský

Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov

Tyršova 218, 68323  Ivanovice na Hané
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Růžička

Základní škola Jabloňany, okres Blansko

Jabloňany 38, 67901  Skalice nad Svitavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdenka Marková

Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace

Klášterní 2, 66902  Znojmo
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Hubatka

Základní škola Katov, příspěvková organizace

Katov 11, 59455  Dolní Loučky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Hradilová

Základní škola Komořany, okres Vyškov, příspěvková organizace

Komořany 125, 68301  Rousínov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Tymonková

Základní škola Kuželov, okres Hodonín

Kuželov 1, 69673  Hrubá Vrbka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Dosoudil

Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace

, 67922  Lipůvka 283
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rostislav Ekl

Základní škola Měnín, okres Brno-venkov

, 66457  Měnín 32
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Jochman

Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav

Hraničářů 617 E, 69201  Mikulov
Typ školy: Obec
Ředitel: Karel Pavlík

Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 36, 66448  Moravany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kroupová

Základní škola Moravské Prusy, okres Vyškov, příspěvková organizace

Moravské Prusy 175, 68201  Vyškov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Svatava Šebestová

Základní škola Nýrov, okres Blansko

Nýrov 35, 67972  Kunštát
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Tomanová

Základní škola Olomučany, okres Blansko

, 67903  Olomučany 10
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Francová

Základní škola Opatovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Opatovice 66, 66461  Rajhrad
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Sklenářová

Základní škola Oslavany, okres Brno-venkov

Hlavní 43, 66412  Oslavany
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Ivan Kocáb

Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569

, 66904  Znojmo - Přímětice 569
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Daniel Kasan

Základní škola při dětské léčebně, Ostrov u Macochy, Školní 363

Školní 363, 67914  Ostrov u Macochy
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Lenka Podsedníková

Základní škola Rajhradice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Rajhradice, Hlavní 36, 66461  Rajhrad
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Prišťová

Základní škola Rohatec, příspěvková organizace

Školní 50, 69601  Rohatec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zbyněk Andrýsek

Základní škola Rostěnice - Zvonovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Rostěnice 98, 68201  Vyškov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Bártová

Základní škola Rousínov, okres Vyškov

Habrovanská 312, 68301  Rousínov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Julínek

Základní škola Rozdrojovice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace

Rozdrojovice 54, 66434  Kuřim
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Fidrmuc

Základní škola Rozseč nad Kunštátem, okres Blansko

, 67973  Rozseč nad Kunštátem 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Dvořáková

Základní škola Sloup, okres Blansko

, 67913  Sloup 200
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Dočekal

Základní škola speciální, Blansko, Žižkova 27

Žižkova 27, 67801  Blansko
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Konopková

Základní škola speciální, praktická škola a dětský domov Vřesovice, příspěvková organizace

č.p. 243, 69648  Vřesovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Kolajová

Základní škola Šebetov, okres Blansko

, 67935  Šebetov 118
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Manová

Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace

, 69612  Hovorany 594
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anežka Grmolcová

Základní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69613  Šardice 521
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Kopecká

Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2

Rodkovského 2, 67801  Blansko
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Pavel Nezval

Základní škola Tvarožná, příspěvková organizace

, 66405  Tvarožná 176
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Floriánová

Základní škola Vacenovice, okres Hodonín

, 69606  Vacenovice 41
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Řiháková

Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace

náměstí 9. května 2, 69106  Velké Pavlovice
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Ludvík Hanák

Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov

Růžová 7, 66491  Ivančice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Vokurková

Základní škola Voděrady, okres Blansko

Voděrady 76, 67901  Skalice nad Svitavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Najbr

Základní škola Vysočany, okres Blansko

Vysočany 42, 67913  Sloup v Moravského Krasu
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Sehnalová

Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace

sídl. Osvobození 56, 68201  Vyškov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Sochor

Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace

Morávkova 40, 68201  Vyškov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Plášilová

Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 12, příspěvková organizace

Na Vyhlídce 12, 68201  Vyškov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Brtníček

Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace

Tyršova 4, 68201  Vyškov
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Zdeněk Pitela

Základní škola Zakřany okres Brno-venkov příspěvková organizace

Zakřany 134, 66484  Zastávka u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Procházková

Základní škola Želešice, Sadová, příspěvková organizace

Sadová 530, 66443  Želešice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Leoš Huzlík

Základní škola, Blansko, Nad Čertovkou 17

Nad Čertovkou 17, 67801  Blansko
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jarmila Baletková

Základní škola, Blučina, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Komenského 18, 19, 66456  Blučina
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Báborová

Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace

Jasanová 2, 63700  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Přemysl Jeřábek

Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace

Masarova 11, 62800  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivo Zálešák

Základní škola, Brno, Palackého 68

Palackého 68, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Slavomíra Marešová

Základní škola, Brno, Sekaninova 1

Sekaninova 1, 61400  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Kohoutová

Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo

, 67171  Hostěradice 36
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavlína Kociánová

Základní škola, Hrádek 203

, 67127  Hrádek 203
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Štruncová

Základní škola, Jiřice u Miroslavi, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67178  Jiřice u Miroslavi 87
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lubomír Slanina

Základní škola, Jiříkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Jiříkovice, Blažovská 79, 66451  Šlapanice u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Páleníková

Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov

, 66431  Lelekovice 102
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Mikaušová

Základní škola, Lesonice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Lesonice 73, 67201  Moravský Krumlov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Emilie Mácová

Základní škola, Lubnice, okres Znojmo

Lubnice 20, 67107  Uherčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Dušan Kovář

Základní škola, Mašovice, okres Znojmo

Mašovice 124, 66902  Znojmo
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Růžena Bětíková

Základní škola, Mikulov, Školní 1

Školní 1, 69201  Mikulov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Divoká

Základní škola, Odborné učiliště a Dětský domov, Račice, Zámek 1

Zámek 1, 68305  Račice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libuše Hloušková

Základní škola, Práče, okres Znojmo - příspěvková organizace

Práče 84, 67161  Prosiměřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kamila Dvořáková

Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67161  Prosiměřice 151
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Mašek

Základní škola, Slavkov u Brna, Malinovského 280, příspěvková organizace

Malinovského 280, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Durda

Základní škola, Strachotice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67129  Strachotice 71
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karla Marešová

Základní škola, Sulíkov, okres Blansko

Sulíkov 13, 67962  Křetín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Dočekalová

Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67142  Vémyslice 213
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Dvořáková

Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Na Městečku 51, 66471  Veverská Bítýška
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Jan Pestr, CSc.

Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Zbraslav, Komenského 280, 66484  Zastávka u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Petr Kroutil

Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9

náměstí Republiky 9, 66902  Znojmo
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Mikulič

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-481

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému