VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a Mateřská škola Olší, okres Brno- venkov

Olší 14, 59261  Doubravník
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Lenka Bočková

Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace

, 67914  Ostrov u Macochy 363
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Hasoň

Základní škola a Mateřská škola Petrov, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69665  Petrov 281
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Tomšejová

Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace

, 66403  Podolí 23
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Pytelová

Základní škola a mateřská škola Podomí

Podomí 155, 68304  Drnovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivan Mazáč

Základní škola a Mateřská škola Pramínek, o.p.s.

Heyrovského 828/13, 63500  Brno-Bystrc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Irena Rotreklová

Základní škola a Mateřská škola Přibice, příspěvková organizace

, 69124  Přibice 46
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Mocková

Základní škola a mateřská škola Přísnotice, příspěvková organizace, okres Brno-venkov

Přísnotice 2, 66463  Žabčice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Marie Pelikánová

Základní škola a mateřská škola Račice - Pístovice, příspěvková organizace

Račice 170, 68305  Račice - Pístovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Harásková

Základní škola a Mateřská škola Radostice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Radostice, Školní 80, 66446  Prštice u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahoslava Drábková

Základní škola a mateřská škola Rájec - Jestřebí, okres Blansko

Školní 446, 67902  Rájec - Jestřebí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Brázda

Základní škola a Mateřská škola Ráječko, okres Blansko

Ráječko, Dlouhá 279, 67902  Rájec-Jestřebí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Pukl

Základní škola a Mateřská škola Rašovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Rašovice 66, 68501  Bučovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Kumrová

Základní škola a Mateřská škola Silůvky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Silůvky, Sokolská 81, 66446  Prštice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Strádalová

Základní škola a Mateřská škola Skalice nad Svitavou, příspěvková organizace

Školní 101, 67901  Skalice nad Svitavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Čmelová

Základní škola a mateřská škola Sobůlky, okres Hodonín, příspěvková organizace

Sobůlky 280, 69701  Kyjov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Martinková

Základní škola a Mateřská škola Starovičky, okres Břeclav

, 69301  Starovičky 123
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Walterová

Základní škola a Mateřská škola Starý Poddvorov, příspěvková organizace

, 69616  Starý Poddvorov 173
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Hajdová

Základní škola a Mateřská škola Strážovice, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69638  Strážovice 36
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Plachá

Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Komenského 2, 66447  Střelice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Urbanec

Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69666  Sudoměřice 29
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Sedlářová

Základní škola a Mateřská škola Suchohrdly u Miroslavi, příspěvková organizace

Suchohrdly u Miroslavi 120, 67172  Miroslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Yvona Slaninová

Základní škola a mateřská škola Syrovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

, 66467  Syrovice 152
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslava Meluzínová

Základní škola a Mateřská škola Šebrov, okres Blansko, příspěvková organizace

Šebrov 112, 67922  Lipůvka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Klozová

Základní škola a mateřská škola Švábenice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Švábenice 330, 68323  Ivanovice na Hané
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Zatloukalová

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, okres Brno-venkov

, 66424  Drásov 167
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Dvořáková

Základní škola a Mateřská škola Tavíkovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67140  Tavíkovice 62
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Francová

Základní škola a Mateřská škola Telnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 4, 66459  Telnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Leona Bímová

Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

, 66454  Těšany 305
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Skolková

Základní škola a Mateřská škola Troskotovice, příspěvková organizace

Troskotovice 160, 67178  Jiřice u Miroslavi
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislava Vráblíková

Základní škola a Mateřská škola Tučapy, okres Vyškov, příspěvková organizace

Tučapy 116, 68301  Rousínov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Potáčová

Základní škola a Mateřská škola Uherčice, okres Břeclav

, 69162  Uherčice 24
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Klatovská

Základní škola a mateřská škola Uhřice, okres Hodonín

Uhřice 90, 69634  Žarošice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Procházková

Základní škola a mateřská škola Unkovice, příspěvková organizace, okres Brno-venkov

Unkovice 28, 66463  Žabčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Alena Krátká

Základní škola a mateřská škola Úsobrno, okres Blansko, příspěvková organizace

, 67939  Úsobrno 33
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romanka Dufková

Základní škola a mateřská škola Vanovice, okres Blansko, příspěvková organizace

, 67936  Vanovice 130
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Cikánková

Základní škola a Mateřská škola Vážany nad Litavou, okres Vyškov

Vážany nad Litavou 98, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Kypr

Základní škola a Mateřská škola Velešovice, příspěvková organizace

Velešovice 181, 68301  Rousínov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Ryšavý

Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, příspěvková organizace, okres Hodonín

, 69641  Vlkoš 285
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Břetislav Junášek

Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov

, 66432  Vranov 85
Typ školy: Obec
Ředitel: Zuzana Černá

Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

, 67124  Vrbovec 143
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Hahnová

Základní škola a Mateřská škola Vysoké Popovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Vysoké Popovice 188, 66484  Zastávka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dan Růžička

Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69634  Žarošice 321
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Princlík

Základní škola a Mateřská škola Žďárec, okres Brno - venkov

, 59456  Žďárec 28
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Klíč

Základní škola a Mateřská škola Žďárná, okres Blansko, příspěvková organizace

, 67952  Žďárná 217
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Šindelka

Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace

, 67155  Blížkovice 220
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Valová

Základní škola a Mateřská škola, Bohutice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Bohutice 10, 67176  Olbramovice u Moravského Krumlova
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Tuzová

Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace

, 67164  Božice 393
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Peterka

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace

Elišky Přemyslovny 10, 62500  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Wagnerová

Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67165  Břežany 174
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Čermáková

Základní škola a mateřská škola, Citonice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67101  Citonice 100
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřich Bulín

Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace

, 67169  Hevlín 225
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Kaňová

Základní škola a Mateřská škola, Horní Dunajovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67134  Horní Dunajovice 184
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Czehovská

Základní škola a Mateřská škola, Hrádek, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67127  Hrádek 53
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Květoslava Švejcarová

Základní škola a Mateřská škola, Hrušky, okres Vyškov, příspěvková organizace

Hrušky 69, 68352  Křenovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Mácka

Základní škola a mateřská škola, Ivančice - Řeznovice, okres Brno-venkov

Řeznovice 88, 66491  Ivančice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karla Černá

Základní škola a mateřská škola, Javorník, okres Hodonín, příspěvková organizace

Javorník 260, 69674  Velká nad Veličkou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Vávrová

Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo

, 67153  Jevišovice 34
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Vajčner

Základní škola a Mateřská škola, Jezeřany-Maršovice, okres Znojmo

Jezeřany - Maršovice 143, 67175  Loděnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Květoslava Bílová

Základní škola a Mateřská škola, Loděnice

, 67175  Loděnice 134
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Dohnalová

Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69639  Lovčice 119
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Denisa Dušíková

Základní škola a mateřská škola, Němčičky, okres Břeclav, příspěvková organizace

, 69107  Němčičky 113
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Antoš

Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67176  Olbramovice 125
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislav Ruibar

Základní škola a Mateřská škola, Pavlice, okres Znojmo

Pavlice 79, 67156  Grešlové Mýto
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Tamara Kučerová

Základní škola a Mateřská škola, Popůvky

Popůvky, Školní 9, 66441  Troubsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Jalový

Základní škola a mateřská škola, Příbram na Moravě, okres Brno- venkov, příspěvková organizace

Příbram na Moravě 102, 66484  Zastávka u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Křížová

Základní škola a Mateřská škola, Rybníky, okres Znojmo, příspěvková organizace

Rybníky 55, 67201  Moravský Krumlov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Oldřich Dohnal

Základní škola a Mateřská škola, Sebranice, okres Blansko, příspěvková organizace

, 67931  Sebranice 133
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Francová

Základní škola a Mateřská škola, Skalice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Skalice 108, 67171  Hostěradice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rostislav Rucki

Základní škola a Mateřská škola, Starý Petřín, okres Znojmo, příspěvková organizace

Starý Petřín 49, 67106  Šafov
Typ školy: Obec
Ředitel: Oldřich Hotař

Základní škola a Mateřská škola, Suchohrdly, okres Znojmo, příspěvková organizace

Suchohrdly, Školní 195, 66902  Znojmo
Typ školy: Obec
Ředitel: Martin Smetana

Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace

Šanov, Komenského 241, 67168  Hrabětice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Plešová

Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo

, 67102  Šumná 92
Typ školy: Obec
Ředitel: Richard Nekula

Základní škola a Mateřská škola, Trstěnice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Trstěnice 200, 67171  Hostěradice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Otto Rapf

Základní škola a Mateřská škola, Únanov, příspěvková organizace, okres Znojmo

, 67131  Únanov 56
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Gregorová

Základní škola a Mateřská škola, Veverské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Veverské Knínice 44, 66481  Ostrovačice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Dr. Beata Jandáková

Základní škola Boskovice, okres Blansko

nám. 9.května 8, 68001  Boskovice
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Vladimír Ochmanský

Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace

Antonínská 3, 60200  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Leopold Trněný

Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace

Arménská 21, 62500  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladan Urbánek

Základní škola Brno, Hamry 12

Hamry 12, 61400  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Karla Havelková

Základní škola Brno, Horácké náměstí 13

Horácké náměstí 13, 62100  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Melichárková

Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace

Hudcova 35, 62100  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Černá

Základní škola Brno, Novoměstská 21

Novoměstská 21, 62100  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Baráková

Základní škola Brno, Přemyslovo nám. 1

Přemyslovo nám. 1, 62700  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Světlana Brankovská

Základní škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace

Vedlejší 10, 62500  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Jan Harmata

Základní škola Brumov

Brumov 51, 67923  Lomnice u Tišnova
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Parfusová

Základní škola Bukovina, okres Blansko

Bukovina 66, 67905  Křtiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Havelková

Základní škola Černovice, okres Blansko

, 67975  Černovice 97
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Ševčíková

Základní škola Dolní Věstonice, okres Břeclav

Hlavní 84, 69129  Dolní Věstonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Havlíček

Základní škola Habrovany, okres Vyškov, příspěvková organizace

Habrovany 189, 68301  Rousínov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Koudelková

Základní škola Hodějice, okres Vyškov

Hodějice 230, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Terezie Florianová

Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace

Mírové náměstí 19, 69501  Hodonín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Letovský

Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov

Tyršova 218, 68323  Ivanovice na Hané
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Růžička

Základní škola Jabloňany, okres Blansko

Jabloňany 38, 67901  Skalice nad Svitavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdenka Marková

Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace

Klášterní 2, 66902  Znojmo
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Hubatka

Základní škola Katov, příspěvková organizace

Katov 11, 59455  Dolní Loučky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Hradilová

Základní škola Komořany, okres Vyškov, příspěvková organizace

Komořany 125, 68301  Rousínov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Tymonková

Základní škola Kuželov, okres Hodonín

Kuželov 1, 69673  Hrubá Vrbka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Dosoudil

Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace

, 67922  Lipůvka 283
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rostislav Ekl

Základní škola Měnín, okres Brno-venkov

, 66457  Měnín 32
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Jochman

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-481

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému