VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a Mateřská škola Stará Ves, okres Bruntál, příspěvková organizace

Dlouhá 261/24, 79343  Stará Ves
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Eva Staňková, CSc.

Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Jamnická 270, 73801  Staré Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Barbora Mazurová

Základní škola a Mateřská škola Staříč, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Sviadnovská 332, 73943  Staříč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jeanetta Machová

Základní škola a Mateřská škola Stonava

, 73534  Stonava Dolany 825
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Lusk

Základní škola a Mateřská škola Strahovice, příspěvková organizace

Strahovice 125, 74724  Strahovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Juchelková

Základní škola a Mateřská škola Střítež, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Střítež 108, 73959  Střítež
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Machálková

Základní škola a Mateřská škola Sudice, příspěvková organizace

Hlavní 78, 74725  Sudice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Kobzová

Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace

Komenského 323, 74201  Suchdol nad Odrou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Vindiš

Základní škola a Mateřská škola Sviadnov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Na Závodí 70, 73925  Sviadnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Kubalová

Základní škola a Mateřská škola Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace

Školní 20, 74242  Šenov u Nového Jičína
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jana Bělůnková

Základní škola a mateřská škola Šilheřovice, příspěvková organizace

Kostelní 230, 74715  Šilheřovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Silvie Žvaková

Základní škola a Mateřská škola Široká Niva, okres Bruntál, příspěvková organizace

Široká Niva 33, 79322  Široká Niva
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Robert Pfluger

Základní škola a Mateřská škola Školská, Karviná, příspěvková organizace

Školská 432, 73401  Karviná - Ráj
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Hefnerová

Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice, příspěvková organizace

Zahradní 10, 74728  Štěpánkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michael Pavlásek

Základní škola a Mateřská škola Štramberk

Zauličí 485, 74266  Štramberk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Havlíková

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace

Ostravská 658/28, 74301  Bílovec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renáta Fialová

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Fulnek, příspěvková organizace

Masarykova 426, 74245  Fulnek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Víchová

Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, příspěvková organizace

Školní 419/2, 73542  Těrlicko
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Vladimír Balajka

Základní škola a Mateřská škola Těškovice, příspěvková organizace

Těškovice 92, 74764  Těškovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Jarošová

Základní škola a mateřská škola Tichá, příspěvková organizace

, 74274  Tichá 282
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Hrdá

Základní škola a Mateřská škola Tísek, příspěvková organizace

Tísek 58, 74294  Tísek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Veličková

Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace

Třanovice 92, 73953  Hnojník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. David Molitor

Základní škola a Mateřská škola Úvalno, okres Bruntál, příspěvková organizace

, 79391  Úvalno 19
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Svobodová

Základní škola a Mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace

Václavovice, Obecní 150, 73934  Šenov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alice Mildorfová

Základní škola a Mateřská škola Velké Albrechtice, příspěvková organizace

, 74291  Velké Albrechtice 116
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karla Sekaninová

Základní škola a Mateřská škola Větřkovice, okres Opava, příspěvková organizace

, 74743  Větřkovice 127
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dáša Bejdáková

Základní škola a mateřská škola Vražné, okres Nový Jičín

, 74234  Vražné 157
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Šlapková

Základní škola a mateřská škola Vřesina, okres Opava - příspěvková organizace

21. dubna 6, 74720  Vřesina
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Krátká

Základní škola a Mateřská škola Závišice, příspěvková organizace

Závišice 110, 74221  Kopřivnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Zemanová

Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace

Žabeň 150, 73925  Sviadnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Juřicová

Základní škola a Mateřská škola, Baška, příspěvková organizace

, 73901  Baška 137
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Greschnerová

Základní škola a Mateřská škola, Dětřichov nad Bystřicí okres Bruntál, příspěvková organizace

, 79303  Dětřichov nad Bystřicí 38
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Ježková

Základní škola a mateřská škola, Horní Suchá, příspěvková organizace

Těrlická 969, 73535  Horní Suchá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Chalupová

Základní škola a Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19, příspěvková organizace

Ukrajinská 19, 70800  Ostrava-Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Heřmanová

Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace

Horymírova 2978, 70030  Ostrava-Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Lukovská

Základní škola a mateřská škola, Třinec, Míru 247, příspěvková organizace

Míru 247, 73961  Třinec - Kanada
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Rumpíková

Základní škola a Praktická škola, Opava, Slezského odboje 5, příspěvková organizace

Slezského odboje 5, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Kupka

Základní škola Adolfa Zábranského Rybí, příspěvková organizace

, 74265  Rybí 110
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Magdalena Turková

Základní škola Amos

Cihelní 1620/6, 79201  Bruntál
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Šárka Bradová

Základní škola Bruntál, Cihelní 6

Cihelní 6, 79201  Bruntál
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Pozdíšek

Základní škola Čeladná, příspěvková organizace

, 73912  Čeladná 551
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdenka Přadková

Základní škola Děhylov, okres Opava, příspěvková organizace

Porubská 66, 74794  Děhylov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Dědochová

Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, Tyršova 2, okres Opava, příspěvková organizace

Tyršova 2, 74801  Hlučín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Staňková

Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín

Pionýrská 791, 74221  Kopřivnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Mužík

Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

, 73945  Fryčovice 628
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alexandra Filarová

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T. G. Masaryka 1260, příspěvková organizace

Náměstí T.G.Masaryka 1260, 73911  Frýdlant nad Ostravicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Čupa

Základní škola Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, příspěvková organizace

M. Kudeříkové 14, 73601  Havířov - Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Viktor Kalousek

Základní škola Havířov-Podlesí F. Hrubína 5/1537 okres Karviná

F. Hrubína 5, 73601  Havířov - Podlesí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Hlavačka

Základní škola Havířov-Šumbark Gen. Svobody 16/284 okres Karviná

Gen. Svobody 16, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Milada Halíková

Základní škola Havířov-Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace

Jarošova 33, 73601  Havířov-Šumbark
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Václav Hujer

Základní škola Heleny Salichové Ostrava-Polanka nad Odrou, Heleny Salichové 816, příspěvková organizace

Heleny Salichové 816, 72525  Ostrava-Polanka nad Odrou
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Josef Teper

Základní škola Heřmanice u Oder okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Heřmanice u Oder 47, 74235  Odry
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kamil Moravec

Základní škola Holčovice, okres Bruntál, příspěvková organizace

, 79371  Holčovice 176
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Kuzník

Základní škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace

, 74233  Jeseník nad Odrou 58
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Maxnerová

Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná

Kpt. Jasioka 57, 73564  Havířov-Prostřední Suchá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Židková

Základní škola Kopřivnice - Lubina okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Lubina 60, 74221  Kopřivnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Davidová

Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace

Janáčkovo náměstí 17, 79401  Krnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Handlíř

Základní škola Litultovice, příspěvková organizace

Litultovice 107, 74755  Litultovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Kaliková

Základní škola logopedická, s.r.o.

Aviatiků 462, 70030  Ostrava-Hrabůvka
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. René Macháč

Základní škola Malá Morávka, okres Bruntál, příspěvková organizace

, 79336  Malá Morávka 89
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Glatterová

Základní škola Mjr. Ambrože Bílka a Mateřská škola Metylovice, příspěvková organizace

, 73949  Metylovice 220
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Kořínková

Základní škola Mladecko, okres Opava, příspěvková organizace

, 74754  Mladecko 67
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Aleš Moravec

Základní škola Opava, Englišova 82 - příspěvková organizace

Englišova 82, 74601  Opava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Škrabal

Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace

Otická 18, 74601  Opava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Kupčík

Základní škola Orlová-Lutyně U Kapličky 959 okres Karviná, příspěvková organizace

U Kapličky 959, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kamil Paloncy

Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace

Gen. Janka 1208, 70900  Ostrava - Mariánské Hory
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Fehérová

Základní škola Ostrava - Michálkovice, U Kříže 28

U Kříže 28, 71500  Ostrava - Michálkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Květoslava Sedláčková

Základní škola Ostrava - Výškovice, Srbská 2, příspěvková organizace

Srbská 450, 70030  Ostrava-Výškovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Svatopluk Ambroz

Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace

Zelená 42, 70200  Ostrava
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Aleš Koutný

Základní škola Ostrava-Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace

Klegova 1398, 70030  Ostrava-Hrabůvka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Aleš Vodička

Základní škola Ostrava-Kunčičky, Škrobálkova 51/300, příspěvková organizace

Škrobálkova 51, 71800  Ostrava-Kunčičky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Smělík

Základní škola Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66, příspěvková organizace

Pěší 1, 71200  Ostrava-Muglinov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Vrána

Základní škola Ostrava-Nová Bělá, Mitrovická 389, příspěvková organizace

Mitrovická 389, 72400  Ostrava-Nová Bělá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Krčmarský

Základní škola Ostrava-Radvanice, Trnkovecká 55, příspěvková organizace

Trnkovecká 867, 71600  Ostrava-Radvanice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Sobol

Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace

Vrchlického 401, 71600  Ostrava-Radvanice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Ostřanská

Základní škola Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace

Jugoslávská 2906, 70030  Ostrava-Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Opletal

Základní škola Petra Bezruče a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace

Bezručova 418, 73961  Třinec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Bičová

Základní škola pro tělesně postižené, Opava, Dostojevského 12

Dostojevského 12, 74601  Opava
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Silvie Häuserová

Základní škola Rýmařov, Jelínkova

Jelínkova 488/1, 79501  Rýmařov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Horký

Základní škola speciální a Mateřská škola speciální, Nový Jičín, Komenského 64, příspěvková organizace

Komenského 64, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Marcela Komendová

Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace

, 74231  Starý Jičín 126
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Antonín Kusák

Základní škola Stěbořice, okres Opava

, 74751  Stěbořice 150
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Moravcová

Základní škola Studénka, Sjednocení 650, okres Nový Jičín

Sjednocení 650, 74213  Studénka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Tisovský

Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola - przedszkole Komorní Lhotka, příspěvková organizace

Komorní Lhotka 203, 73953  Hnojník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Gabriela Palarčíková

Základní škola T. G. Masaryka Bohumín-Pudlov Trnková 280 okres Karviná, příspěvková organizace

Trnková 280, 73551  Bohumín - Pudlov
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jarmila Horová

Základní škola T. G. Masaryka Jistebník okres Nový Jičín, příspěvková organizace

, 74282  Jistebník 315
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromír Sládeček

Základní škola T. G. Masaryka, Studénka, 2.května 500, okres Nový Jičín

2.května 500, 74213  Studénka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Dvorská

Základní škola Vítkov, nám. J. Zajíce č.1, příspěvková organizace

nám. J. Zajíce 1, 74901  Vítkov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Jakubíková

Základní škola Vratimov, Masarykovo náměstí 192

Masarykovo náměstí 192, 73932  Vratimov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alice Čavojská

Základní škola, Bílovec, Wolkerova 911, příspěvková organizace

Wolkerova 911, 74301  Bílovec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Macháček

Základní škola, Hlučín, Gen. Svobody 8, příspěvková organizace

Gen.Svobody 8, 74801  Hlučín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marcela Vyhlídalová

Základní škola, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace

Štramberská 189, 74221  Kopřivnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Čabla

Základní škola, Opava, Dvořákovy sady 4, příspěvková organizace

Dvořákovy sady 4, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Mücková

Základní škola, Ostrava - Slezská Ostrava, Těšínská 98, příspěvková organizace

Těšínská 98, 71000  Ostrava - Slezská Ostrava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiřina Pandularisová

Základní škola, Ostrava-Hrabůvka, U Haldy 66, příspěvková organizace

U Haldy 66, 70030  Ostrava-Hrabůvka
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dana Hanková

Základní škola, Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace

Karasova 6, 70900  Ostrava-Mariánské Hory
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Vrbicová

Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace

Čkalovova 942, 70800  Ostrava-Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Přemysl Čapanda

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-389

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému