VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a Mateřská škola Rybniště, okres Děčín, příspěvková organizace

, 40751  Rybniště 170
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Kočišová

Základní škola a Mateřská škola Spořice, okres Chomutov, příspěvková organizace

Nám. Gen.Svobody 78, 43101  Spořice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Macalíková

Základní škola a Mateřská škola Staňkovice, okres Louny

Postoloprtská 100, 43949  Staňkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Vostrá

Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany, okres Děčín, příspěvková organizace

Staré Křečany 44, 40761  Staré Křečany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Macková

Základní škola a Mateřská škola Strupčice, okres Chomutov

29, 43114  Strupčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Mišková

Základní škola a Mateřská škola Sulejovice, příspěvková organizace

Kaplířova 94, 41111  Sulejovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Házlová

Základní škola a mateřská škola Svět, Chomutov s.r.o.

Školní 1251/57, 43001  Chomutov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Mgr. Eva Anna Popíková

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Krabčice, příspěvková organizace

Krabčice 86, 41187  Krabčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Doležalová

Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace

, 40744  Chřibská 280
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Hloušek

Základní škola a Mateřská škola Teplice, Koperníkova 2592

Koperníkova 2592, 41501  Teplice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Gabriela Křížková

Základní škola a Mateřská škola Tisá, příspěvková organizace

, 40336  Tisá 189
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Zibner

Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Nová 1432/5, příspěvková organizace

Nová 1432, 40003  Ústí nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Kolský

Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Děčín

, 40780  Vilémov 140
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohuslava Bydžovská

Základní škola a Mateřská škola Zabrušany

, 41771  Zabrušany 86
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřiška Zimová

Základní škola a Mateřská škola Zeměchy, okres Louny

Jimlín, Zeměchy 83, 44001  Louny 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdenka Dvořáková

Základní škola a Mateřská škola, Hora Svaté Kateřiny, nám. Pionýrů 1, okr. Most

nám. Pionýrů 1, 43546  Hora Svaté Kateřiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Nováková

Základní škola a Střední škola, Most

Jana Palacha 1534, 43401  Most
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Slapničková

Základní škola Antonína Baráka Lovosice, Sady pionýrů 361/4, okres Litoměřice

Sady pionýrů 361/4, 41002  Lovosice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Pelikánová

Základní škola Antonína Sochora Duchcov, Teplická ul. 13, okres Teplice

Teplická 13, 41901  Duchcov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Kulhavá

Základní škola Bystřany, okres Teplice, příspěvková organizace

Pražská 216, 41761  Bystřany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Daníčková

Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace

Kamenická 1145, 40502  Děčín II - Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Skála

Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace

Vrchlického 630, 40502  Děčín II - Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Brouček

Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice

Školní náměstí 177, 41701  Dubí 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Pátíková

ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Tovární 110, 41702  Dubí 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Kosová

Základní škola Chomutov, Na Příkopech 895

Na Příkopech 895, 43002  Chomutov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Hons

Základní škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace

Školní 287, 40701  Jílové
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Kácová

Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace

Moskevská 740, 40753  Jiříkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislav Obergruber

Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32

Havlíčkova 32, 41201  Litoměřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Vaněk

Základní škola Malšovice, okres Děčín

Chmelnická 31, 40502  Děčín XII - Vilsnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Simona Weisheitelová

Základní škola Měcholupy, okres Louny

Holedečská 2, 43931  Měcholupy
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Zdeněk Dosedla, Ph.D.

Základní škola Mikulášovice, okres Děčín

, 40779  Mikulášovice 20
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Kalousková

Základní škola Novosedlice, okres Teplice

Vrchoslavská 88, 41731  Novosedlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Svobodová

Základní škola Panenský Týnec, okres Louny

, 43905  Panenský Týnec 166
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Rumlová

Základní škola Pastelka, o.p.s.

Jiříkovská 962/49, 40801  Rumburk
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Anna Jindrová

Základní škola praktická Teplice, s.r.o.

Krušnohorská 1570, 41502  Teplice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Daniela Dolečková

Základní škola profesora Zdeňka Matějčka, Most, Zdeňka Štěpánka 340, příspěvková organizace

Zdeňka Štěpánka 340, 43401  Most
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Ajmová

Základní škola Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, okres Litoměřice

Karla Jeřábka 941, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Vičl

Základní škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 85/31, okres Děčín, příspěvková organizace

Vojtěcha Kováře 85, 40801  Rumburk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Hovorková

Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/2

Maršovská 1575, 41501  Teplice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Naděžda Köhlerová

Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice, Maxe Švabinského 1743

Maxe Švabinského 1743, 41501  Teplice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Marie Klašková

Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů , Teplice, Buzulucká 392

Buzulucká 392, 41501  Teplice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Hodková

Základní škola speciální Litvínov, Šafaříkova 991, okres Most

Šafaříkova 991, 43601  Litvínov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Kodymová

Základní škola speciální, Základní škola praktická a Praktická škola, Litoměřice

Šaldova 657/6, 41201  Litoměřice-Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Preiss

Základní škola Straškov-Vodochody, okres Litoměřice

, 41184  Straškov-Vodochody 167
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Machová

Základní škola T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

Palackého 535, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Herzlík

Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace

Anežky České 702/17, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radka Janíková

Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace

Karla IV. 1024/19, 40003  Ústí nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Ťupek

Základní škola Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 323/3A, příspěvková organizace

Pod Vodojemem 323/3A, 40010  Ústí nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Chodovský

Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace

Stříbrnická 3031, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Ševcovic

Základní škola Ústí nad Labem, Školní náměstí 100/5, příspěvková organizace

Školní náměstí 100/5, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Oldřich Barták

Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková organizace

Vinařská 1016, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Květoslav Kolařík

Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace

náměstí E.Beneše 469, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Zemler

Základní škola Velký Šenov, okres Děčín

Mírové náměstí 440, 40778  Velký Šenov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Kubešová

Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace

Za Chlumem 824, 41801  Bílina
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Flenderová

Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká 676, okres Chomutov

Krátká 676, 43151  Klášterec nad Ohří
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Dimunová

Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace

Okružní 1235, 43401  Most
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kropáčková

Základní škola, Most, Rozmarýnová 1692, příspěvková organizace

Rozmarýnová 1692, 43401  Most
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Klanicová

Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace

Svážná 2342, 43401  Most
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřich Kohout

Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace

Václava Talicha 1855, 43401  Most
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Lorenzová

Základní škola, Most, Vítězslava Nezvala 2614, příspěvková organizace

Vítězslava Nezvala 2614, 43401  Most
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Roman Ziegler

Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace

Zdeňka Štěpánka 2912, 43401  Most
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Bc. Hana Šlachtová

Základní škola, Most, Zlatnická 186, příspěvková organizace

Zlatnická 186, 43401  Most
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Laurichová

Základní škola, Řehlovice, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

, 40313  Řehlovice 100
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Mikšovský

Základní škola, Velké Chvojno, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

, 40334  Velké Chvojno 8
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Martinková

ZŠ a MŠ Chomutov, 17. listopadu

17. listopadu 4728, 43004  Chomutov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Horská

ZŠ a MŠ Louka u Litvínova

Husova 163, 43533  Louka u Litvínova
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Fidlerová

ZŠ a MŠ sgr. J.C. Kluttze, Kovářská

nám. J. Švermy 445, 43186  Kovářská
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rudolf Vojtěch

ZŠ a MŠ Třebenice

Paříkovo nám. 133, 41113  Třebenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Malý

ZŠ a MŠ Třebívlice

7, 41115  Třebívlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Aranka Klupáková

ZŠ a MŠ Tuchořice

167, 43969  Tuchořice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Folber

ZŠ a MŠ Ústí nad Labem, Jitřní

Jitřní 277, 40321  Ústí nad Labem-Brná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Renová

ZŠ a MŠ Ústí nad Labem, SNP

SNP 2304/6, 40011  Ústí nad Labem-centrum
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ramona Grohová

ZŠ a MŠ Varnsdorf, Bratislavská

Bratislavská 994, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Beniačová

ZŠ a MŠ Vejprty

Moskevská 723/2, 43191  Vejprty
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Kluc

ZŠ a MŠ Velemín

170, 41131  Velemín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislava Malíková

ZŠ a MŠ Verneřice

Mírové náměstí 141, 40725  Verneřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kindlerová

ZŠ a MŠ Vilémov, Kadaňská

Kadaňská 163, 43154  Vilémov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Kopecká

ZŠ a MŠ Vroutek

Karlovarská 460, 43982  Vroutek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Pospíšilová

ZŠ a MŠ Vysoká Pec

Julia Fučíka 40, 43159  Vysoká Pec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ingrid Balážová

ZŠ a MŠ Žalany

Rtyňská 156, 41763  Žalany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Smrž

ZŠ a MŠ Žatec, Jižní

Jižní 2777, 43801  Žatec
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Zdeněk Němec

ZŠ a praktická škola Arkadie, o.p.s.

U Nových lázní 1286/9, 41501  Teplice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ivan Růžička

ZŠ a Praktická škola Gabriely Pelechové Dolní Poustevna

Vilémovská 192, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Miroslav Marek

ZŠ a Střední škola Krupka, Karla Čapka

Karla Čapka 270, 41742  Krupka-Maršov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Martin Kaftan

ZŠ a ZUŠ Ústí nad Labem, Husova

Husova 349/19, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Weinert

ZŠ Aloise Klára Úštěk

Polské lidové armády 11, 41145  Úštěk-Českolipské Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Milena Melcherová

ZŠ Bílá cesta, Teplice

Verdunská 2958, 41501  Teplice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Eva Vášová

ZŠ Bílina, Aléská

Aléská 270, 41801  Bílina-Pražské Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Holková

ZŠ Bílina, Lidická

Lidická 31/18, 41801  Bílina-Mostecké Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Svobodová

ZŠ Budyně nad Ohří

Školská 196, 41118  Budyně nad Ohří
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Blanka Horáčková

ZŠ Děčín VI, Na Stráni

Na Stráni 879/2, 40502  Děčín VI-Letná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vít Průša

ZŠ Děčín, Komenského náměstí

Komenského nám. 622/3, 40502  Děčín I-Děčín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Křivohlavá

ZŠ Děčín, Míru

Míru 152, 40711  Děčín XXXII-Boletice nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Hauzírek

ZŠ Dolní Podluží

364, 40755  Dolní Podluží
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Fetr

ZŠ Horní Beřkovice

Podřipská 15, 41185  Horní Beřkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Sekerová

ZŠ Hostomice

Školní náměstí 299, 41752  Hostomice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Zouharová

ZŠ Hrob

Komenského 218, 41704  Hrob
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Krížová

ZŠ Chabařovice

Masarykova 559, 40317  Chabařovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Kusebauch

ZŠ Chlumec

Muchova 228, 40339  Chlumec
Typ školy: Obec
Ředitel: Josef Förster

ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského

akademika Heyrovského 4539, 43003  Chomutov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Zelenka

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-276

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému