VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola Boršov nad Vltavou

Poříčská 180, 37382  Boršov nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Hnudová

Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466

Mírové náměstí 1466, 39701  Písek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Vanžurová

Základní škola F. L. Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280

Jezerní 1280, 38601  Strakonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kolesová

Základní škola Chyšky

, 39853  Chyšky 96
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Korandová

Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek, Husovo nám. 725

Husovo náměstí 725, 39701  Písek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Adámek

Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 592

Vajgar 592, 37711  Jindřichův Hradec III
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Matlas

Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692

Vajgar 692, 37704  Jindřichův Hradec III
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Pavel Štefl

Základní škola Kaňka o.p.s.

Helsinská 2731, 39005  Tábor
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Irena Lintnerová

Základní škola Kovářov, okres Písek

, 39855  Kovářov 80
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Mandovec

Základní škola Petříkov

Petříkov 8, 37401  Trhové Sviny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Švandová

Základní škola Prachatice, Vodňanská 287

Vodňanská 287, 38301  Prachatice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Nachlingerová

Základní škola praktická, Loučovice 51

, 38276  Loučovice 51
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Šíma

Základní škola praktická, Třeboň, Jiráskova 3

Jiráskova 3, 37901  Třeboň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Kříž

Základní škola Protivín, se sídlem 398 11 Protivín, Komenského 238

Komenského 238, 39811  Protivín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Křišťál

Základní škola při Dětské psychiatrické léčebně, Opařany 160

, 39161  Opařany 160
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jarmila Drátovská

Základní škola Soběslav, Komenského 20

Komenského 20/22, 39201  Soběslav I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Koldan

Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Horní Dvořiště

Český Heršlák 52, 38293  Horní Dvořiště
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Leona Vejsová

Základní škola T. G. Masaryka, Vimperk, 1. máje 268, okres Prachatice

1. máje 268, 38501  Vimperk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Rückerová

Základní škola T.G.Masaryka Blatná, okr. Strakonice

třída T.G.Masaryka 520, 38801  Blatná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Šampalíková

Základní škola Týn nad Vltavou, Malá Strana

Žižkova 285, 37501  Týn nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdenka Meškánová

Základní škola Vitějovice, okres Prachatice

, 38427  Vitějovice 12
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Trávníček

Základní škola waldorfská a mateřská škola České Budějovice o.p.s.

M. Chlajna 23, 37005  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Milena Vlčková

Základní škola Zbytiny, okres Prachatice

, 38441  Zbytiny 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Klodnerová

Základní škola, Dačice, Neulingerova 108

Neulingerova 108, 38001  Dačice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martin Kotrba

Základní škola, Grünwaldova 13, České Budějovice

Grünwaldova 13, 37001  České Budějovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Caldr

Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice

Pohůrecká 16, 37006  České Budějovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Kala

Základní škola, Vodňany, nám. 5. května 104

nám. 5. května 104, 38901  Vodňany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Klimeš

ZŠ a MŠ Bělčice, náměstí Jana Kučery

nám. J. Kučery 69, 38743  Bělčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Antonín Holub

ZŠ a MŠ Bernartice

Táborská 155/34, 39843  Bernartice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Vašíček

ZŠ a MŠ Besednice

Školní 228, 38281  Besednice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Kerner

ZŠ a MŠ Borek

U Školky 195, 37367  Borek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Zibura

ZŠ a MŠ Borová Lada

37, 38492  Borová Lada
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Braunová

ZŠ a MŠ České Budějovice, Kubatova

Kubatova 2202/1, 37004  České Budějovice 3
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Jaroslav Vaněk

ZŠ a MŠ České Budějovice, L. Kuby

L. Kuby 1165/48, 37007  České Budějovice 7
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kůs

ZŠ a MŠ České Velenice

třída Čsl. legií 325, 37810  České Velenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Oldřich Kučera

ZŠ a MŠ Čimelice

115, 39804  Čimelice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Pouch

ZŠ a MŠ Dolní Bukovsko

nám. Jiráskovo 31, 37365  Dolní Bukovsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Kapinus

ZŠ a MŠ Doudleby

2, 37007  Doudleby
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renáta Kočová

ZŠ a MŠ Dražice

57, 39131  Dražice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Mrzena

ZŠ a MŠ Dříteň

153, 37351  Dříteň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luboš Tvrdík

ZŠ a MŠ Frymburk

112, 38279  Frymburk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Horňáček

ZŠ a MŠ Horní Planá, Jiráskova

Jiráskova 186, 38226  Horní Planá
Typ školy: Obec
Ředitel: Jiří Šíma

ZŠ a MŠ Hosín

41, 37341  Hosín
Typ školy: Obec
Ředitel: Václava Jordánová

ZŠ a MŠ Chotoviny

Osvobození 47, 39137  Chotoviny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Havlík

ZŠ a MŠ Jistebnice

Kostelní 93, 39133  Jistebnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dušan Petržel

ZŠ a MŠ Kájov

Kájovská 6, 38221  Kájov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Augustinová

ZŠ a MŠ Kamenný Újezd

Plavnická 300, 37381  Kamenný Újezd
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Brodcová

ZŠ a MŠ Kardašova Řečice

Školní 4, 37821  Kardašova Řečice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Arnošt Punčochář

ZŠ a MŠ Katovice

Školní 284, 38711  Katovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kohout

ZŠ a MŠ Křemže

Školní 182, 38203  Křemže
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Tham

ZŠ a MŠ Lišov

Nová 611/14, 37372  Lišov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislav Matoušek

ZŠ a MŠ Lodhéřov

187, 37826  Lodhéřov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Dvořák

ZŠ a MŠ Loučovice

231, 38276  Loučovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Zdeněk Vrba

ZŠ a MŠ M. Alše Mirotice

Školní 234/2, 39801  Mirotice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Brunclík

ZŠ a MŠ Malenice

Na Návsi 31, 38706  Malenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Vorel

ZŠ a MŠ Malšice

232, 39175  Malšice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Klíma

ZŠ a MŠ Mirovice

Komenského 4/1, 39806  Mirovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Jelínek

ZŠ a MŠ Nadějkov

Pivovarská 141, 39852  Nadějkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Regina Mihulová

ZŠ a MŠ Nová Bystřice

Hradecká 390, 37833  Nová Bystřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Šilhan

ZŠ a MŠ Olešnice

17, 37331  Olešnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Gabriela Štrosserová

ZŠ a MŠ Opařany

165, 39161  Opařany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Kravar

ZŠ a MŠ Rudolfov, Na točně

Na točně 192/5, 37371  Rudolfov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludvík Mühlstein

ZŠ a MŠ Římov

Školní 63, 37324  Římov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Kalinicsová

ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května

9. května 489/7, 39102  Sezimovo Ústí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Hojsáková

ZŠ a MŠ Staré Hobzí

35, 37871  Staré Hobzí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zbyněk Zeman

ZŠ a MŠ Strakonice, Plánkova

Plánkova 430, 38601  Strakonice I
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Vácová

ZŠ a MŠ Strážný

6, 38443  Strážný
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Klára Hromková

ZŠ a MŠ Studená

Komenského 446, 37856  Studená
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Hrbek

ZŠ a MŠ Ševětín

Školská 189, 37363  Ševětín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Klečka

ZŠ a MŠ Štěkeň

Slatinská 155, 38751  Štěkeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Kazbundová

ZŠ a MŠ Štěpánovice

Nová 166, 37373  Štěpánovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Tuková

ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Sedlice

Palackého 256, 38732  Sedlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marek Charvát

ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská

Helsinská 2732/3, 39005  Tábor
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Alena Heršálková

ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi

nám. Mikuláše z Husi 45, 39001  Tábor
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Havlůjová

ZŠ a MŠ Tomáše Šobra, Písek

Šobrova 2070/7, 39701  Písek-Budějovické Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Macháček

ZŠ a MŠ Tučapy

200, 39126  Tučapy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lubomír Turín

ZŠ a MŠ Větřní

Školní 232, 38211  Větřní
Typ školy: Obec
Ředitel: Bohumír Šimek

ZŠ a MŠ Volenice

112, 38716  Volenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Brejchová

ZŠ a MŠ Vyšší Brod

Náměstí 58, 38273  Vyšší Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Holek

ZŠ a MŠ Zahájí

8, 37348  Zahájí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Jareš

ZŠ a Praktická škola Kaplice

Omlenická 436, 38241  Kaplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Šímová

ZŠ a ZUŠ Zliv, Lidická

Lidická 315, 37344  Zliv
Typ školy: Obec
Ředitel: Jan Režný

ZŠ Bavorov

Ke koupališti 332, 38773  Bavorov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alois Gribáč

ZŠ Bechyně, Libušina

Libušina 164, 39165  Bechyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Jan Ingr

ZŠ Bechyně, Školní

Školní 293, 39165  Bechyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Pekař

ZŠ Benešov nad Černou

100, 38282  Benešov nad Černou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Sviták

ZŠ Blatná, Holečkova

Holečkova 1060, 38801  Blatná
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radka Kocúrová

ZŠ Borovany

Petra z Lindy 13, 37312  Borovany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luboš Laczko

ZŠ České Budějovice, Dukelská

Dukelská 258/11, 37001  České Budějovice 6
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Kocurková

ZŠ České Budějovice, Matice školské

Matice školské 62/3, 37001  České Budějovice 7
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Rychlíková

ZŠ České Budějovice, O. Nedbala

O. Nedbala 882/30, 37005  České Budějovice 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Poláček

ZŠ Český Krumlov, Kaplická

Kaplická 151, 38101  Český Krumlov-Horní Brána
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Blanka Thonová

ZŠ Český Krumlov, Linecká

Linecká 43, 38101  Český Krumlov-Plešivec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. A. Karel Dvořák

ZŠ Český Krumlov, Plešivec

Sídliště Plešivec 249, 38101  Český Krumlov-Plešivec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Neumannová

ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím

Za Nádražím 222, 38101  Český Krumlov-Nádražní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dalibor Carda

ZŠ Dačice, Boženy Němcové

B. Němcové 213, 38001  Dačice V
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Tomandlová

ZŠ Dačice, Komenského

Komenského 7, 38001  Dačice V
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Eva Macků

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Hrdějovice

Školní 108, 37361  Hrdějovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Dušáková

ZŠ Hlinecká

Komenského 748, 37501  Týn nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Studenovská

ZŠ Hluboká nad Vltavou, Karla Čapka

Karla Čapka 800, 37341  Hluboká nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Schmied

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-256

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému