VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a mateřská škola Plzeň - Božkov, Vřesinská 17, příspěvková organizace

Vřesinská 139/17, 32600  Plzeň-Božkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr., Bc. Hana Stýblová

Základní škola a Mateřská škola Pňovany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Pňovany 73, 33033  Město Touškov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Sýkora

Základní škola a Mateřská škola Pocinovice, okres Domažlice, příspěvková organizace

Pocinovice 135, 34509  Pocinovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Mgr. Jitka Kadlecová

Základní škola a mateřská škola Postřekov, příspěvková organizace

Postřekov 271, 34535  Postřekov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Oríšek

Základní škola a mateřská škola Prapořiště, okres Domažlice, příspěvková organizace

Prapořiště 100, 34506  p. Kdyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Dobiáš

Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Plzeň, Mohylová 90

Mohylová 90, 31200  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Pouska

Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené a vady řeči, Plzeň, Lazaretní 25

Lazaretní 1290/25, 31200  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Iva Šmrhová

Základní škola a mateřská škola Předslav, okres Klatovy, příspěvková organizace

Předslav 66, 33901  Klatovy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Kroupová

Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici, Plzeň, alej Svobody 80

alej Svobody 80, 32300  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alice Kozáková

Základní škola a Mateřská škola Radnice, příspěvková organizace

Sídliště 591, 33828  Radnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Cozlová

Základní škola a mateřská škola Řenče, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Řenče 44, 33401  Přeštice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Burdová

Základní škola a mateřská škola Skočice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Skočice 98, 33401  Přeštice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Zadražilová

Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Náměstí Svobody 135, 33561  Spálené Poříčí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Šeffl

Základní škola a mateřská škola Srní, okres Klatovy, příspěvková organizace

Srní 10, 34192  Kašperské Hory
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Šmejkalová

Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace

Staré Sedliště 360, 34801  Staré Sedliště
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Jíleček

Základní škola a mateřská škola Starý Plzenec, Sedlec 81, příspěvková organizace

Sedlec 81, 33202  Starý Plzenec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Císařová

Základní škola a mateřská škola Stod, příspěvková organizace

Komenského nám. 10, 33301  Stod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Macánová

Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace

náměstí Komenského 92, 34021  Strážov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Rašková

Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace

Stupno 62, 33824  Břasy 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Auterská

Základní škola a Mateřská škola Svojšín, příspěvková organizace

, 34956  Svojšín 35
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Hackerová, pověřena řízením

Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, příspěvková organizace

Školní 343, 34012  Švihov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Suchá

Základní škola a Mateřská škola Úterý, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

, 33040  Úterý 16
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Brychta

Základní škola a Mateřská škola Volduchy, příspěvková organizace

, 33822  Volduchy 121
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václava Aubrechtová

Základní škola a Mateřská škola Všeruby, příspěvková organizace

, 33016  Všeruby 145
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Cafourek

Základní škola a mateřská škola Záchlumí, příspěvková organizace

Záchlumí 32, 34901  Stříbro
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Hackerová

Základní škola a mateřská škola Zavlekov, příspěvková organizace

Zavlekov 45, 34142  Kolinec
Typ školy: Obec
Ředitel: Václav Hnojský

Základní škola a Mateřská škola Žichlice

Hromnice-Žichlice 58, 33011  Třemošná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Schneiderová

Základní škola a Mateřská škola, Klatovy, Hálkova 133

Hálkova 133, 33901  Klatovy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dana Lencová

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeňka Paterová

Základní škola Černošín, okres Tachov, příspěvková organizace

nám. 1.máje 38, 34958  Černošín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Varousová

Základní škola Dobříč, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

, 33005  Dobříč 84
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Dyková

Základní škola Dobřív, okres Rokycany

, 33844  Dobřív 62
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Balejová

Základní škola Hostouň, okres Domažlice, příspěvková organizace

Osvobození 188, 34525  Hostouň u Horšovského Týna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Naděžda Rauchová

Základní škola Chodov, okres Domažlice-příspěvková organizace

Chodov 73, 34533  Trhanov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Altmanová

Základní škola Karla Vokáče Strašice, okres Rokycany

, 33845  Strašice 531
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Válková

Základní škola Kasejovice, okres Plzeň-jih

, 33544  Kasejovice 318
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Viktora

Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126

Čapkova ul. 126, 33901  Klatovy V.
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Skřivan

Základní škola Kout na Šumavě, okres Domažlice, příspěvková organizace

, 34502  Kout na Šumavě 62
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milada Mazancová

Základní škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

, 33014  Ledce 15
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kopejtková

Základní škola Líšťany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

, 33035  Líšťany 9
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Koppová

ZAKLADNÍ ŠKOLA MARTINA LUTHERA, s.r.o.

Školní náměstí 34/1, 31800  Plzeň-Skvrňany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Miloš Vršecký

Základní škola Mileč, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Mileč 45, 33501  Nepomuk
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Stanislav Červenka

Základní škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace

, 34501  Mrákov 93
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Duffek

Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace

, 33204  Nezvěstice 69
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Šafařík

Základní škola Planá, náměstí Svobody 59, okres Tachov, příspěvková organizace

náměstí Svobody 59, 34815  Planá
Typ školy: Obec
Ředitel: Jindřich Kolesa

Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace

Národní 1, 31200  Plzeň - Újezd
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Fenclová

Základní škola praktická Domažlice, Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace

Msgre B. Staška 232, 34428  Domažlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Tomaier

Základní škola praktická Kralovice, okres Plzeň-sever

Plzeňská 172, 33141  Kralovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milada Šliková

Základní škola Rokycany, Čechova 855, příspěvková organizace

Čechova 855, 33701  Rokycany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumil Nosek

Základní škola Rokycany, ulice Míru 64, příspěvková organizace

ulice Míru 64, 33701  Rokycany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Šlégrová, Ph.D

Základní škola Rozvadov, okres Tachov, příspěvková organizace

Rozvadov 159, 34806  Přimda
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Urbanová

Základní škola s mateřskou školou Tlučná okres Plzeň-sever

Školní 69, 33026  Tlučná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Rada

Základní škola speciální Royal Rangers při Středisku Víteček

Lestkov 184, 34953  Bezdružice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jana Šrámková

Základní škola speciální, Plzeň, Skupova 15

Skupova 15, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Lomberská

Základní škola Veselá, okres Rokycany

Veselá 38, 33701  Rokycany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Pavlovská

Základní škola Vrčeň, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

, 33541  Vrčeň 43
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Maršalík

Základní škola Žichovice, okres Klatovy

Žichovice 8, 34201  Sušice 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Opatrná

Základní škola, Plzeň, Podmostní 1

Podmostní 1, 30112  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Jaromír Hupač

Základní škola, Rokycany, Čechova 40

Čechova 40, 33701  Rokycany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Josef Ungerman

ZŠ a MŠ Tachov, Petra Jilemnického

Petra Jilemnického 1995, 34701  Tachov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lenka Hovězáková

ZŠ a MŠ Vejprnice

Jakuba Husníka 527, 33027  Vejprnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Čiháková

ZŠ a MŠ Velhartice

162, 34142  Velhartice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Knězová

ZŠ a MŠ Vrhaveč

72, 33901  Vrhaveč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Jonášová

ZŠ a MŠ Žihobce

9, 34201  Žihobce
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Hnídková

ZŠ a MŠ Žinkovy

49, 33554  Žinkovy
Typ školy: Obec
Ředitel: Marie Černá

ZŠ a ZUŠ Horažďovice, Blatenská

Blatenská 540, 34101  Horažďovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Šimková

ZŠ Blatnice

110, 33025  Blatnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Hájková

ZŠ Blovice

Družstevní 650, 33601  Blovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Růžena Kohoutová

ZŠ Bor, Školní

Školní 440, 34802  Bor
Typ školy: Obec
Ředitel: Jaroslav Linek

ZŠ Dobřany

tř. 1. máje 618, 33441  Dobřany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Šedivý

ZŠ Domažlice, Komenského

Komenského 17, 34401  Domažlice-Týnské Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Ivan Rybár

ZŠ Dr. ing. Františka Křižíka a MŠ Plánice

Klatovská 129, 34034  Plánice
Typ školy: Obec
Ředitel: Jan Bulánek

ZŠ Holýšov

Táborová 428, 34562  Holýšov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Sedláková

ZŠ Horažďovice, Komenského

Komenského 211, 34101  Horažďovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Šmrhová

ZŠ Horšovský Týn

Zámecký park 3, 34601  Horšovský Týn-Malé Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Janský

ZŠ Chlumčany

Komenského 154, 33442  Chlumčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Grafová

ZŠ Chotěšov

Plzeňská 388, 33214  Chotěšov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Halada

ZŠ Chrást

nám. Čsl. legií 26, 33003  Chrást
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Páník

ZŠ Kaznějov, Školní

Školní 479, 33151  Kaznějov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Henžlík

ZŠ Kladruby

Husova 203, 34961  Kladruby
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Svobodová

ZŠ Klatovy, Plánická

Plánická 194, 33901  Klatovy I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Denk

ZŠ Klatovy, Tolstého

Tolstého 765, 33901  Klatovy III
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vítězslav Šklebený

ZŠ Koloveč

Sportovní 307, 34543  Koloveč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Mlnařík

ZŠ Konstantinovy Lázně

Školní 22, 34952  Konstantinovy Lázně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Kalavská

ZŠ Kralovice

Nová 730, 33141  Kralovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Duxová

ZŠ Manětín

12, 33162  Manětín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Janouškovcová

ZŠ Merklín, Školní

Školní 249, 33452  Merklín
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslava Pěsničáková

ZŠ Mýto

Plzeňská 326, 33805  Mýto
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Roučková

ZŠ Nepomuk, Školní

Školní 546, 33501  Nepomuk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jozef Schejbal

ZŠ Nýrsko, Školní

Školní 429, 34022  Nýrsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Emil Mašek

ZŠ Pačejov

51, 34101  Pačejov
Typ školy: Obec
Ředitel: Josef Hromádka

ZŠ Plasy

Stará cesta 363, 33101  Plasy
Typ školy: Obec
Ředitel: Josef Henzl

ZŠ Plzeň, Heyrovského

Heyrovského 529/23, 30100  Plzeň-Doudlevce
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zuzana Metlická

ZŠ Poběžovice

Masarykova 282, 34522  Poběžovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Foist

ZŠ Přeštice

Na Jordáně 1146, 33401  Přeštice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Šperl

ZŠ Přimda

Školní 264, 34806  Přimda
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Husáková

ZŠ speciální Diakonie ČCE Merklín

Husova 346, 33452  Merklín
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Ivana Kováčová

ZŠ Staňkov

Komenského 196, 34561  Staňkov II
Typ školy: Obec
Ředitel: Marie Gruberová

ZŠ Starý Plzenec

Masarykovo náměstí 54, 33202  Starý Plzenec
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Martin Štekl

ZŠ Stráž

21, 34802  Stráž
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Vaňousová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-211

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému