VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní školy okres Ústí nad Orlicí

Speciální základní škola a praktická škola Vysoké Mýto

Rokycanova 761, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Černá

Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

č.p. 176, 56182  Klášterec nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radim Horňák

Základní škola a Mateřská škola Orlické Podhůří

Říčky 59, 56201  Orlické Podhůří
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Bulvová

Základní škola a Mateřská škola Nové Hrady

Nové Hrady 47, 53945  Nové Hrady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Čermák

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

Lázeňská 206, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stáňa Doležalová

Základní škola a mateřská škola Červená Voda

, 56161  Červená Voda 341
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luděk Bílý

Základní škola Králíky

Moravská 647, 56169  Králíky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Kubíček

Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí

Líšnice 248, 56184  Líšnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Gelová

Základní škola a Mateřská škola Mladkov

Mladkov 138, 56167  Mladkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Filipová

Mateřská škola a Základní škola Třebovice

č.p. 214, 56124  Třebovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Soňa Provazníková

Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí

č.p. 41, 56181  Kunvald
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Xaverová

Základní škola a mateřská škola Mistrovice

Mistrovice 11, 56164  Jablonné nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Vernerová

Základní škola a mateřská škola Pramínek, Semanín

Semanín 118, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Kocůrková

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN

, 56166  Těchonín 4
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Kreuselová

Základní škola a Mateřská škola Orličky

Orličky 190, 56155  Orličky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Hocková

Integrovaná základní škola a mateřská škola

Sruby 80, 56544  Sruby
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Šejnohová

Základní škola a mateřská škola Bystřec

Bystřec 87, 56154  Bystřec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Maňková

Základní škola a Mateřská škola Písečná, okres Ústí nad Orlicí

Písečná 2, 56170  Písečná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Květoslava Stejskalová

Základní škola a Mateřská škola Tatenice

, 56131  Tatenice 149
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Joza

Základní škola a mateřská škola Zálší, okres Ústí nad Orlicí

Zálší 38, 56501  Choceň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Lásková

Základní škola České Heřmanice

, 56552  České Heřmanice 50
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kafková

Základní škola a mateřská škola Rybník, okres Ústí nad Orlicí

Rybník 147, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Beran

ZŠ Lanškroun, Bedřicha Smetany

B. Smetany 460, 56301  Lanškroun-Žichlínské Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Valúšek

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Ostrov 76, 56122  Ostrov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Lipenský

Základní škola a mateřská škola Jamné nad Orlicí

Jamné nad Orlicí 207, 56165  Jamné nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Rubešová

Základní škola Česká Rybná, okres Ústí nad Orlicí

, 56185  Česká Rybná u Žamberka 141
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marta Košťálová

Základní škola a Mateřská škola Tisová, okres Ústí nad Orlicí

Tisová 87, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Růžičková

Základní škola a Mateřská škola Verměřovice, okres Ústí nad Orlicí

, 56152  Verměřovice 115
Typ školy: Obec
Ředitel: Zora Dvořáková

ZŠ Horní Čermná

128, 56156  Horní Čermná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahuše Rejentová

Základní škola a Mateřská škola Dobříkov, okres Ústí nad Orlicí

Dobříkov 89, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Paličková

Základní škola a mateřská škola Rudoltice

Rudoltice 200, 56125  Rudoltice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Dvořáček

Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí

Horní Heřmanice 13, 56133  Horní Heřmanice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Kaňková

Základní škola a Mateřská škola, Lanškroun, Dolní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí

Dolní Třešňovec 24, 56301  Lanškroun
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Bc. Aneta Mihulková

Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice

Ústecká 160, 56003  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavlína Vomáčková

Základní škola Bohousová, okres Ústí nad Orlicí

Bohousová 73, 56186  Záchlumí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Petr Skulbaševský

Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí

Cotkytle 104, 56132  Cotkytle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Beránková

Základní škola a Mateřská škola Vraclav, okres Ústí nad Orlicí

Vraclav 52, 56542  Vraclav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavlína Filipi

Základní škola a mateřská škola Lichkov

Lichkov 185, 56168  Lichkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Mědílková

Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice

Habrmanova 1500, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Starý

Základní škola a Mateřská škola Řepníky

Řepníky 34, 53865  Řepníky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Beranová

Základní škola a mateřská škola Libchavy

Dolní Libchavy 153, 56116  Libchavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Linhartová

Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice

Nádražní 200, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radim Kolář

ZŠ Knířov

11, 56601  Vysoké Mýto-Knířov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Mandíková

Základní škola Hnátnice, okres Ústí nad Orlicí

, 56101  Hnátnice 253
Typ školy: Obec
Ředitel: Ladislava Vítková

ZŠ M. Choceňského, Choceň

Mistra Choceňského 211, 56501  Choceň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Nováková

Základní škola speciální Lanškroun, Olbrachtova 206

Olbrachtova 206, 56301  Lanškroun
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stanislava Švarcová

ZŠ Letohrad, Komenského

Komenského 269, 56151  Letohrad
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Skácelíková

Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí

, 56134  Výprachtice 390
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Chládková

Základní škola Zámrsk, okres Ústí nad Orlicí

, 56543  Zámrsk 3
Typ školy: Obec
Ředitel: Jarmila Jandová

ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova

Jiráskova 317, 56601  Vysoké Mýto-Litomyšlské Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Miška

Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí

Horní Třešňovec 4, 56301  Lanškroun
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Kosová

Základní škola a mateřská škola Luková

Luková 6, 56123  Luková
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Šaršonová

Základní škola a Mateřská škola Jehnědí, okres Ústí nad Orlicí

Jehnědí 82, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Myšáková

Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim

, 53863  Chroustovice 166
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Houdková

Základní škola a Mateřská škola Žichlínek

Žichlínek 65, 56301  Lanškroun
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Krejčí

ZŠ Letohrad, U Dvora

U Dvora 745, 56151  Letohrad
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Kotlářová

Základní škola a Mateřská škola České Libchavy, okres Ústí nad Orlicí

České Libchavy 147, 56114  České Libchavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Kalvachová

ZŠ Lanškroun, Dobrovského

Dobrovského 630, 56301  Lanškroun-Žichlínské Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Oldřich Strnad

Základní škola a mateřská škola Sopotnice, příspěvková organizace

Sopotnice 225, 56115  Sopotnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Korábová

ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků

Bratří Čapků 1332, 56206  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Jana Langerová

Základní škola a Mateřská škola Řetová

Řetová 162, 56141  Řetová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Fučíková

Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí

, 56153  Dolní Čermná 4
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Beranová

Základní škola a mateřská škola Dlouhá Třebová okres Ústí nad Orlicí

Školní 199, 56117  Dlouhá Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Kopecká

Speciální základní škola Králíky

Nábřežní 130, 56169  Králíky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Nesvadba

Základní škola a mateřská škola Damníkov

25, 56123  Damníkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Habrmanová

ZŠ Sv. Čecha Choceň

Sv. Čecha 1686, 56501  Choceň
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Zdena Müllerová

Základní škola praktická Česká Třebová

nám. 17. listopadu 2060, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Iva Fikejsová

ZŠ Žamberk, Nádražní

Nádražní 743, 56401  Žamberk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Roman Pospíšil

Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Lukavice 118, 56151  Letohrad
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Hubálková

ZŠ Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska

nám. A. Jiráska 139, 56301  Lanškroun-Vnitřní Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Dušková

ZŠ Dolní Dobrouč

423, 56102  Dolní Dobrouč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Krejčová

ZŠ Nekoř

143, 56163  Nekoř
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Petr Bouška

ZŠ Lanškroun

nám. A. Jiráska 140, 56301  Lanškroun-Vnitřní Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Minářová

ZŠ Jablonné nad Orlicí

Jamenská 555, 56164  Jablonné nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luděk Schnaubert

Základní škola a mateřská škola, Skořenice

Skořenice 2, 56501  Choceň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Diepoltová

Základní škola Ústí nad Orlicí, Školní 75

Školní 75, 56204  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Eva Faltysová

Základní škola Žamberk, 28. října 581

28. října 581, 56401  Žamberk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Tajbr

Základní škola Velká Skrovnice, okres Ústí nad Orlicí

Velká Skrovnice 80, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Nováková

ZŠ Ústí nad Orlicí, Třebovská

Třebovská 147, 56203  Ústí nad Orlicí-Hylváty
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Svatoš

Základní škola Vysoké Mýto, Javornického

Javornického 2, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Teplá

Základní škola Ústí nad Orlicí

Komenského 11, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivo Dvořák

ZŠ J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí

Žerotínova 29, 56112  Brandýs nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Dušek

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Říčařová


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému