VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní školy okres Hlavní město Praha

Česko Britská Základní Škola, s.r.o.

K Lesu 558, 14200  Praha 4 - Kamýk
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra O'Leary

Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Praha 4, U Michelského lesa 222

U Michelského lesa 222, 14000  Praha 4
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PaedDr. Ivan Kašpařík

Bratrská škola - církevní základní škola

Rajská 300/3, 17000  Praha-Holešovice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Bc. Pavlína Radová

Církevní základní škola logopedická Don Bosco a mateřská škola logopedická

Dolákova 555/1, 18100  Praha 8 - Bohnice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Daniela Špinková

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 16

Jana Masaryka 64/16, 12000  Praha-Vinohrady
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr. Jan Smolka

Základní škola Mikoláše Alše, Praha - Suchdol, Suchdolská 360

Suchdolská 360, 16500  Praha 6 - Suchdol
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromír Čížek

Základní škola a Mateřská škola při FN Motol, Praha 5, V Úvalu 1

V Úvalu 1, 15500  Praha 5 - Motol
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vlasta Průchová

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V pevnosti 13/4, 12841  Praha 2-Vyšehrad
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Tyršova základní škola a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1/430

U Tyršovy školy 430/1, 15800  Praha-Jinonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Mgr. Soňa Hasenkopfová

Malostranská základní škola

Josefská 626/7, 11800  Praha-Malá Strana
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Ledvinka

Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690

Polesná 1690, 19016  Praha-Újezd nad Lesy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Bc. Alena Sochůrková

Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186

Fingerova 2186/17, 15800  Praha 5
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Blanka Janovská

PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s.

Lindnerova 517/3, 18000  Praha 8 - Libeň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Dagmar Dluhošová

Gymnázium, Střední odborná škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27

Ječná 530/27, 12000  Praha-Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Bc. Olga Maierová

Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744

Trávníčkova 1744/4, 15500  Praha-Stodůlky
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. František Hanzal

Masarykova základní škola, Praha 9 - Klánovice, Slavětínská 200

Slavětínská 200, 19014  Praha-Klánovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Michal Černý

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, Grafická 13/1060

Grafická 13, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Rosová

Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8

Umělecká 8, 17000  Praha 7
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumil Kettner

Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861

Drtinova 1861/1, 15000  Praha-Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Šrámek

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115

Radlická 140, 15000  Praha 5 - Radlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lumír Sokol

Veselá škola - církevní základní škola a základní umělecká škola

Soukenická 1088/10, 11000  Praha 1
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jana Válková

Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250

Chodovická 2250, 19300  Praha 9 - Horní Počernice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Wild

Kouzelné školy - mateřská škola a základní škola

Kodaňská 54/10, 10100  Praha 10 - Vršovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Bc. Martina Štanclová

Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici Bulovka, Praha 8, Budínova 2

Budínova 2, 18081  Praha 8 - Libeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Radislava Jiřičková

Fakultní základní škola při Pedagogické fakultě UK, Praha 13, Brdičkova 1878

Brdičkova 1878/2, 15500  Praha-Stodůlky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kamila Hubalovská

Křesťanská střední škola, základní škola a mateřská škola Elijáš, Praha 4 - Michle

Baarova 360/24, 14000  Praha 4 - Michle
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Hana Loderová

Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium při Židovské obci v Praze

Belgická 67/25, 12000  Praha-Vinohrady
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Petr Karas

Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy, V Remízku 7/919

V Remízku 919/7, 15200  Praha-Hlubočepy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Holub

Základní škola a mateřská škola, Praha - Nebušice

Nebušická 369, 16400  Praha 6 - Nebušice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Heboussová

Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8

Štěpánská 8, 12000  Praha 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Páčová

ZŠ Praha 8, Glowackého

Glowackého 555/6, 18100  Praha-Troja
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Koranda

Modrý klíč - základní škola speciální a mateřská škola speciální, o.p.s.

Smolkova 567/2, 14200  Praha-Kamýk
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Mgr. Milana Remarová

ZŠ Praha 9, Hloubětínská

Hloubětínská 700/24, 19800  Praha-Hloubětín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Hradská

Základní škola a Mateřská škola, Praha 8, Za Invalidovnou 3

Za Invalidovnou 3, 18600  Praha 8 - Karlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Vargová

Základní škola Uhelný trh

Uhelný trh 4, 11000  Praha 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Sejkorová

Základní škola praktická, Praha 6, Vokovická 3

Vokovická 3, 16000  Praha 6 - Vokovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaromír Hudos

ZŠ Praha 8, Žernosecká

Žernosecká 1597/3, 18200  Praha-Kobylisy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Kesl

Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze, s.r.o.

U Hadovky 1544/11, 16000  Praha 6 - Dejvice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Molčíková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Praha 10, Chotouňská 476

Chotouňská 476/1, 10800  Praha-Malešice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Josef Novotný, CSc.

Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 5

Vlachova 1502/20, 15500  Praha 5 - Stodůlky
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Milan Černý

První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100

Horáčkova 1100/14, 14000  Praha-Krč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Libichová

Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Mezi Školami 2322

Mezi Školami 2322/1, 15800  Praha-Stodůlky
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Petr Vodsloň

Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav, Hauptova 591

Hauptova 591, 15600  Praha - Zbraslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Jiří Kovařík

Základní škola a Mateřská škola, Praha 2, Resslova 10

Resslova 10, 12000  Praha 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Procházka

Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57

Květnového vítězství 57, 14900  Praha 4 - Chodov
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Jan Hovorka

Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 4

V Zápolí 1250/21, 14100  Praha 4 - Michle
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Milan Černý

ZŠ Praha 4, Poláčkova

Poláčkova 1067/3, 14000  Praha-Krč
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Bc. Daniela Valentová

Základní škola a Mateřská škola, Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328

Nedašovská 328, 15521  Praha 5 - Zličín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kuhnová

Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26

Alžírská 26, 16000  Praha 6 - Vokovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Matoušová

ZŠ Praha 10, Hornoměcholupská

Hornoměcholupská 873, 10200  Praha-Hostivař
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Doutnáč

Základní škola Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 26/720

Podbělohorská 26, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Vlčková

Soukromá základní škola Integrál pro žáky se specifickými poruchami učení, s.r.o.

Jana Masaryka 360/25, 12000  Praha 2
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Alice Běhounková

Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o.

Českolipská 373/27, 19000  Praha 9 - Prosek
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Markéta Smolařová

Základní škola Spektrum, s.r.o.

Kytlická 757/17, 19000  Praha-Prosek
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Alena Hrubá

ZŠ Mazurská, Praha 8

Svídnická 599/1a, 18100  Praha-Troja
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Jetmar

Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6

Žukovského 6, 16100  Praha 6 - Liboc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Mojmír Dunděra

Soukromá základní škola s RVJ - DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o.

Bellova 352, 10900  Praha 10 - Petrovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ondřej Lepka

ZŠ Praha 1, Vodičkova

Vodičkova 683/22, 11000  Praha-Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Zelená

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4

Holečkova 104/4, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr., Mgr. Václav Chmelíř

Základní škola Rakovského v Praze 12

Rakovského 3136, 14300  Praha 4 - Modřany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Dana Kotíková

Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Mendíků 1

Mendíků 1, 14000  Praha 4 - Michle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Poková

Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12

Pertoldova 3373, 14300  Praha 4 - Modřany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Vladimír Cícha

ZŠ Praha 4, Ke Kateřinkám

Ke Kateřinkám 1400/2, 14900  Praha-Chodov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Janečková

Škola Jaroslava Ježka, Mateřská škola, základní škola, praktická škola a základní umělecká škola pro zrakově postižené, Praha 1, Loretánská 19 a 17

Loretánská 104/19, 11800  Praha-Hradčany
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jan Hájek

Základní škola, Praha 10, Křimická 314

Křimická 314, 10900  Praha 10 - Horní Měcholupy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Ducháčková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169

Výmolova 169/2, 15000  Praha 5 - Radlice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Pavličková

Základní škola při psychiatrické léčebně, Praha 8, Ústavní 91

Ústavní 91, 18100  Praha 8 - Bohnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Kamila Svobodová

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 6

nám. Českého povstání 6, 16100  Praha 6 - Ruzyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Hudečková

Mateřská škola a Základní škola, Praha 9, Bártlova 83

Bártlova 83, 19300  Praha 9 - Horní Počernice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavlína Čuřínová

ZŠ s rozšířenou výukou jazyků Praha 4, Jeremenkova

Gončarenkova 1003/29, 14700  Praha-Braník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. René Čermák

ZŠ Praha 2, Sázavská

Sázavská 830/5, 12000  Praha-Vinohrady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Voldřich

Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4

Strossmayerovo náměstí 4, 17000  Praha 7
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Kyryanová

ZŠ Satalice

K cihelně 137/8, 19015  Praha-Satalice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdislava Nováková

Základní škola a mateřská škola Ústavní, Praha 8, Hlivická 1

Hlivická 1, 18100  Praha 8 - Bohnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Zmek

Základní škola Duhovka, s.r.o.

Nad Kajetánkou 134/9, 16900  Praha 6 - Břevnov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: RNDr. Jindřich Kitzberger

Základní škola waldorfská, Praha 5 - Jinonice, Butovická 228/9

Butovická 9, 15800  Praha 5 - Jinonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Pavel Seleši

Základní škola a Mateřská škola, Praha 9 - Horní Počernice, Spojenců 1408

Spojenců 1408, 19300  Praha 9 - Horní Počernice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Naděžda Blesková

Základní škola Na Balabence

Na Balabence 800, 19000  Praha 9 - Libeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Žižková

ZŠ a MŠ Praha 4, Sdružení

Sdružení 1080/2a, 14000  Praha-Nusle
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Jana Kopecká

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18

Rychnovská 350, 19900  Praha-Letňany
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Lenka Matoušková

ZŠ a MŠ Petřiny - Jih, Praha 6

Šantrochova 1800/2, 16200  Praha-Břevnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Koreňová

Základní škola Klíček, o.p.s.

Donovalská 1863/44, 14900  Praha-Chodov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. David Havelka

ZŠ Praha 9, Stoliňská

Stoliňská 823/16, 19300  Praha-Horní Počernice
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Mgr. Martin Březina

Základní škola, Praha 10, Vachkova 941

Vachkova 941, 10400  Praha 10 - Uhříněves
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Petr Ptáček

Základní škola Jazyková akademie Montessori, o.p.s.

Hrudičkova 2107, 14800  Praha 4 - Roztyly
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Miroslava Chmelová

ZŠ a MŠ Na Slovance, Praha 8

Bedřichovská 1960/1, 18200  Praha-Libeň
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Alena Pelantová

ZŠ Praha 8, Na Šutce

Na Šutce 440/28, 18200  Praha-Troja
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zbyněk Drozda

ZŠ U Vršovického nádraží, Praha 10

U vršovického nádraží 950/1, 10100  Praha-Vršovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luděk Jeřábek

ZŠ a MŠ Praha 5, U Santošky

U Santošky 1007/1, 15000  Praha-Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Martina Říhová

ZŠ a MŠ Petra Strozziho, Praha

Za invalidovnou 579/3, 18600  Praha-Karlín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Jehnová

Základní škola Brána jazyků

Mikulandská 5, 11000  Praha 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Tlustý

ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova

Tusarova 790/21, 17000  Praha-Holešovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Nezbedová

ZŠ Praha 9, Bratří Venclíků

Bratří Venclíků 1140/1, 19800  Praha-Černý Most
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Martanovič

ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického

Chelčického 2614/43, 13000  Praha-Žižkov
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Pavel Ostap

ZŠ Praha 6, Norbertov

Norbertov 126/1, 16200  Praha-Střešovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karolína Čermáková

Základní škola a střední škola waldorfská

Křejpského 1501/12, 14900  Praha-Opatov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Magdaléna Vančatová Spáčilová

ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice

náměstí Jiřího Berana 500/1, 19600  Praha-Čakovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Střelec

ZŠ a MŠ Praha 8, Lyčkovo náměstí

Lyčkovo náměstí 460/6, 18600  Praha-Karlín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Korda

ZŠ a MŠ Barrandov, Praha 5

Chaplinovo náměstí 615/1, 15200  Praha-Hlubočepy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Baudis

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-275

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému