VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Obecní základní školy okres Hlavní město Praha

Základní škola Mikoláše Alše, Praha - Suchdol, Suchdolská 360

Suchdolská 360, 16500  Praha 6 - Suchdol
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromír Čížek

Malostranská ZŠ

Josefská 626/7, 11800  Praha-Malá Strana
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Ledvinka

Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690

Polesná 1690, 19016  Praha-Újezd nad Lesy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kurka

Tyršova ZŠ a MŠ Praha 5 - Jinonice

U Tyršovy školy 430/1, 15800  Praha-Jinonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Igor Krupka

Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186

Fingerova 2186, 15800  Praha 5 - Nové Butovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Blanka Janovská

Fakultní ZŠ Pedagogické fakulty UK Praha 13, Trávníčkova

Trávníčkova 1744/4, 15500  Praha-Stodůlky
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. František Hanzal

Masarykova ZŠ Praha 9 - Klánovice

Slavětínská 200, 19014  Praha-Klánovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Michal Černý

Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov

Drtinova 1861/1, 15000  Praha-Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Tůmová

Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8

Umělecká 8, 17000  Praha 7
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumil Kettner

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115

Radlická 140, 15000  Praha 5 - Radlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lumír Sokol

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, Grafická 13/1060

Grafická 13, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Rosová

Fakultní ZŠ při Pedagogické fakultě UK Praha 13, Brdičkova

Brdičkova 1878/2, 15500  Praha-Stodůlky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Šafir

Fakultní ZŠ a MŠ Barrandov II při Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, Praha 5

V remízku 919/7, 15200  Praha-Hlubočepy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Holub

Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250

Chodovická 2250, 19300  Praha 9 - Horní Počernice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Wild

Základní škola a mateřská škola, Praha - Nebušice

Nebušická 369, 16400  Praha 6 - Nebušice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Heboussová

ZŠ Praha 8, Glowackého

Glowackého 555/6, 18100  Praha-Troja
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Koranda

Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8

Štěpánská 8, 12000  Praha 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Páčová

ZŠ Praha 9, Hloubětínská

Hloubětínská 700/24, 19800  Praha-Hloubětín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Hradská

Základní škola Uhelný trh

Uhelný trh 4, 11000  Praha 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Sejkorová

První jazyková ZŠ Praha 4

Horáčkova 1100/14, 14000  Praha-Krč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Libichová

Fakultní ZŠ Pedagogické fakulty UK, Praha, Mezi Školami

Mezi Školami 2322/1, 15800  Praha-Stodůlky
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Petr Vodsloň

ZŠ Praha 8, Žernosecká

Žernosecká 1597/3, 18200  Praha-Kobylisy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Kesl

Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57

Květnového vítězství 57, 14900  Praha 4 - Chodov
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Jan Hovorka

Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav, Hauptova 591

Hauptova 591, 15600  Praha - Zbraslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Jiří Kovařík

Základní škola a Mateřská škola, Praha 2, Resslova 10

Resslova 10, 12000  Praha 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Procházka

Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26

Alžírská 26, 16000  Praha 6 - Vokovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Matoušová

Základní škola a Mateřská škola, Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328

Nedašovská 328, 15521  Praha 5 - Zličín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kuhnová

ZŠ Praha 10, Hornoměcholupská

Hornoměcholupská 873, 10200  Praha-Hostivař
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Doutnáč

Základní škola Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 26/720

Podbělohorská 26, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Vlčková

ZŠ Praha 4, Poláčkova

Poláčkova 1067/3, 14000  Praha-Krč
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Bc. Daniela Valentová

Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6

Žukovského 6, 16100  Praha 6 - Liboc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Mojmír Dunděra

ZŠ Mazurská, Praha 8

Svídnická 599/1a, 18100  Praha-Troja
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Jetmar

Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12

Pertoldova 3373, 14300  Praha 4 - Modřany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Vladimír Cícha

Základní škola Rakovského v Praze 12

Rakovského 3136, 14300  Praha 4 - Modřany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Dana Kotíková

Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Mendíků 1

Mendíků 1, 14000  Praha 4 - Michle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Poková

ZŠ Praha 1, Vodičkova

Vodičkova 683/22, 11000  Praha-Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Zelená

Základní škola, Praha 10, Křimická 314

Křimická 314, 10900  Praha 10 - Horní Měcholupy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Ducháčková

ZŠ Praha 4, Ke Kateřinkám

Ke Kateřinkám 1400/2, 14900  Praha-Chodov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Janečková

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 6

nám. Českého povstání 6, 16100  Praha 6 - Ruzyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Hudečková

Základní škola a mateřská škola Ústavní, Praha 8, Hlivická 1

Hlivická 1, 18100  Praha 8 - Bohnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Zmek

ZŠ Praha 2, Sázavská

Sázavská 830/5, 12000  Praha-Vinohrady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Voldřich

ZŠ s rozšířenou výukou jazyků Praha 4, Jeremenkova

Gončarenkova 1003/29, 14700  Praha-Braník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. René Čermák

Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4

Strossmayerovo náměstí 4, 17000  Praha 7
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Kyryanová

Základní škola waldorfská, Praha 5 - Jinonice, Butovická 228/9

Butovická 9, 15800  Praha 5 - Jinonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Pavel Seleši

ZŠ Satalice

K cihelně 137/8, 19015  Praha-Satalice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdislava Nováková

Základní škola a Mateřská škola, Praha 9 - Horní Počernice, Spojenců 1408

Spojenců 1408, 19300  Praha 9 - Horní Počernice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Naděžda Blesková

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Praha 18

Rychnovská 350, 19900  Praha-Letňany
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Lenka Matoušková

ZŠ a MŠ Praha 4, Sdružení

Sdružení 1080/2a, 14000  Praha-Nusle
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Jana Kopecká

ZŠ a MŠ Petřiny - Jih, Praha 6

Šantrochova 1800/2, 16200  Praha-Břevnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Koreňová

Základní škola Na Balabence

Na Balabence 800, 19000  Praha 9 - Libeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Žižková

ZŠ Praha 9, Stoliňská

Stoliňská 823/16, 19300  Praha-Horní Počernice
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Mgr. Martin Březina

ZŠ a MŠ Na Slovance, Praha 8

Bedřichovská 1960/1, 18200  Praha-Libeň
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Alena Pelantová

ZŠ a MŠ Praha 5, U Santošky

U Santošky 1007/1, 15000  Praha-Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Martina Říhová

ZŠ Praha 8, Na Šutce

Na Šutce 440/28, 18200  Praha-Troja
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zbyněk Drozda

ZŠ U Vršovického nádraží, Praha 10

U vršovického nádraží 950/1, 10100  Praha-Vršovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luděk Jeřábek

ZŠ a MŠ Petra Strozziho, Praha

Za invalidovnou 579/3, 18600  Praha-Karlín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Jehnová

ZŠ Praha 9, Bratří Venclíků

Bratří Venclíků 1140/1, 19800  Praha-Černý Most
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Martanovič

Základní škola Brána jazyků

Mikulandská 5, 11000  Praha 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Tlustý

ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova

Tusarova 790/21, 17000  Praha-Holešovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Nezbedová

ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického

Chelčického 2614/43, 13000  Praha-Žižkov
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Pavel Ostap

ZŠ Praha 6, Norbertov

Norbertov 126/1, 16200  Praha-Střešovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karolína Čermáková

ZŠ a MŠ Barrandov, Praha 5

Chaplinovo náměstí 615/1, 15200  Praha-Hlubočepy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Baudis

ZŠ a MŠ Praha 8, Lyčkovo náměstí

Lyčkovo náměstí 460/6, 18600  Praha-Karlín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Korda

ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice

náměstí Jiřího Berana 500/1, 19600  Praha-Čakovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Střelec

ZŠ Praha 10, Veronské náměstí

Veronské nám. 391, 10900  Praha-Horní Měcholupy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Rezková

ZŠ Praha-Petrovice, Dopplerova

Dopplerova 351, 10900  Praha-Petrovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Zeman

Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52

Zenklova 52, 18000  Praha 8 - Libeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Lhotková

ZŠ a MŠ Praha 9, Tupolevova

Dobratická 525, 19900  Praha-Letňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Daniel Vysloužil

Škola Kavčí hory - MŠ, ZŠ a Střední odborná škola služeb Praha 4

K sídlišti 840/2, 14000  Praha-Podolí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Pondělíčková

ZŠ a MŠ Praha 6, náměstí Interbrigády

Antonína Čermáka 1022/6, 16000  Praha-Bubeneč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Karvánek

ZŠ a MŠ Praha 8, U Školské zahrady

U Školské zahrady 1030/4, 18200  Praha-Kobylisy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Herta Kvačková

ZŠ Praha 9, Ratibořická

Ratibořická 1700/28, 19300  Praha-Horní Počernice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Neudertová

ZŠ a MŠ Praha - Koloděje

Lupenická 20/6, 19016  Praha-Koloděje
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Dolanský

ZŠ Petřiny - Sever, Praha 6

Na okraji 305/43, 16200  Praha-Veleslavín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kindlová

Základní škola, Praha 10, Vachkova 630

Vachkova 1, 10400  Praha 10 - Uhříněves
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Vodičková

Základní škola, Praha 7, Trojská 110

Trojská 110, 17100  Praha 7 - Troja
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alois Pacík

ZŠ a MŠ Praha 6, Bílá

Bílá 1784/1, 16000  Praha-Dejvice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Maja Bihelerová

ZŠ a MŠ Praha, Fryčovická

Fryčovická 462, 19900  Praha-Letňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Bezděka

ZŠ a MŠ Praha 12, K Dolům

U Domu služeb 29/2, 14300  Praha-Modřany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Lindauerová

ZŠ Praha, Nad Přehradou

Nad přehradou 469, 10900  Praha-Horní Měcholupy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Běhunková

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027

Bronzová 2027, 15500  Praha 5 - Lužiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Nikolaj Hladík

ZŠ Generála Janouška Praha 9

Generála Janouška 1006/21, 19800  Praha-Černý Most
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Šťastná

ZŠ Praha 4, Jílovská

Jílovská 1100/16, 14200  Praha-Braník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Smetana

ZŠ Praha 8, Palmovka

Palmovka 468/8, 18000  Praha-Libeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kropík

ZŠ Zárubova, Praha 12

Zárubova 977/17, 14200  Praha-Kamýk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Bolfová

Základní škola, Praha 8, Burešova 14

Burešova 14, 18200  Praha 8 - Kobylisy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Šupka

ZŠ Praha 8, Hovorčovická

Hovorčovická 1281/11, 18200  Praha-Kobylisy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marta Váňová

ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Praha 6

U dělnického cvičiště 1100/1, 16900  Praha-Břevnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luděk Soustružník

ZŠ Praha 5, Nepomucká

Nepomucká 139/1, 15000  Praha-Košíře
Typ školy: Obec
Ředitel: Aleš Hejna

ZŠ Kolovraty

Mírová 57/47, 10300  Praha-Kolovraty
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Bednář

ZŠ Praha 10, Břečťanová

Břečťanová 2919/6, 10600  Praha-Záběhlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Mejsnarová

ZŠ a MŠ Praha 8, U Parkánu

U Parkánu 17/11, 18200  Praha-Ďáblice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milada Bulirschová

ZŠ Campanus, Praha 4

Jírovcovo náměstí 1782/1, 14800  Praha-Chodov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Derková

ZŠ Praha 4, Mikulova

Mikulova 1594/4, 14900  Praha-Chodov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Pulkert

Základní škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090

Weberova 1, 15000  Praha 5 - Košíře
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Milada Kodymová

ZŠ a MŠ Praha 6, Žákovská

Žákovská 164/3, 16500  Praha-Lysolaje
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Michal Hevák

ZŠ Emy Destinnové, Praha 6

náměstí Svobody 930/3, 16000  Praha-Bubeneč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ota Bažant

ZŠ Praha 4, Květnového vítězství

Květnového vítězství 1554/54, 14900  Praha-Chodov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kopečný

ZŠ Praha 9, Novoborská

Novoborská 371/10, 19000  Praha-Střížkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Lodrová

Základní škola, Praha 9 - Dolní Počernice, Národních hrdinů 70

Národních hrdinů 70, 19012  Praha 9 - Dolní Počernice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Kubelková, pověřena řízením

Zvolte stranu: 1-100 | 101-193

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému