VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Obecní základní školy

1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace

Západní 1597/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr.Bc. Radek Dolenský

26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace

Skupova 2589/22, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Švolbová

Základní škola a mateřská škola letce Františka Nováka Sokoleč

Sokoleč 41, 29001  Poděbrady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Sixtová

1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153

Martinovského 153, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Folber

22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace

Na Dlouhých 1129/49, 31200  Plzeň-Doubravka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr., Bc. Božena Světlíková

28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace

Rodinná 965/39, 31200  Plzeň-Lobzy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Pavla Jedličková

3. Základní škola Holešov

Družby 329, 76901  Holešov-Všetuly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivo Junášek

1. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 630/8, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Růžičková

20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace

Brojova 1940/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kocián

1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram

Primáře Kareše 68, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Libor Novotný

34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace

Gerská 1246/32, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Křivohlavý

21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace

Slovanská alej 2072/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Prokop

4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace

Hradební 52/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Miroslav Kříž

7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace

Brněnská 1040/36, 32300  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Hránková

5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace

Matěje Kopeckého 1160/1, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Řehořová

2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram

Příkrá 67, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Nádvorník

3. ZŠ Rakovník

Okružní 2331, 26901  Rakovník II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Křikava

2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

Schwarzova 2393/20, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kuklová

3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3, příspěvková organizace

Malé náměstí 2287/3, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Černý

1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 268, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Pospíšilová

1. základní škola Hořovice

Komenského 1245/7, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Šumera

10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace

náměstí Míru 2442/6, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Krausová

2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335

Preislerova 1335/80, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Herold

Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace

Doudlevecká 1692/35, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Čapíková

1. základní škola Cheb, Americká 36, příspěvková organizace

Americká 1453/36, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Janoušek

13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace

Habrmannova 2269/45, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vrátníková

15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 831/35, 31800  Plzeň-Skvrňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Pavelková

2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

Školní 1035, 26301  Dobříš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumila Pallagyová

2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace

Májová 252/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumil Jecha

25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

Chválenická 360/17, 32600  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Syřínková

16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizace

Americká 2404/30, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Peisarová

Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizace

náměstí Odboje 550/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Brunclíková

2. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 625/4, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Moravčíková

2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3

Husovo náměstí 3, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Brabec

2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 298, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Miroslav Veselý

4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace

Kralovická 12, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Mejcharová

2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice

Jiráskova 617, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Vavřička

6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace

Obětí nacismu 16, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Tomáš

33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 1024/31, 31800  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Růžička

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace

Malická 469/1, 30100  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohdan Franc

31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace

E.Krásnohorské 814/10, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Fišer

1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek

Jeřábkova 690/3, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Martin Hrych

11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace

Baarova 31, 30100  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Holá

Evropská základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace

Čejkovická 10, 62800  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromír Pospíchal

Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice

8. května 67, 78353  Velká Bystřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Štěpánová

2. základní škola J. A. Komenského Milevsko, J. A. Komenského 1023, okres Písek

J. A. Komenského 1023, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Divíšek

Masarykova ZŠ Debř, Mladá Boleslav

Bakovská 7, 29301  Mladá Boleslav-Debř
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jakub Černý

Základní škola a Mateřská škola Žichlice

Hromnice-Žichlice 58, 33011  Třemošná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Schneiderová

14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace

Zábělská 25, 31200  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Lišková

I. ZŠ Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka

Karla Jeřábka 941, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Pavel Vičl

Základní škola a Mateřská škola Kožušany-Tážaly, okres Olomouc, příspěvková organizace

Kožušany 79, 78375  Dub nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Nakládalová

SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice

Havlíčkova 1717, 35801  Kraslice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Pečenka

Masarykova ZŠ Polička

nábř. Svobody 447, 57201  Polička-Horní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Neřold

ZŠ a MŠ Nýřany

Školní 901, 33023  Nýřany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Loritz

Masarykova ZŠ Horní Bříza

Třída 1. máje 210, 33012  Horní Bříza
Typ školy: Obec
Ředitel: Ladislav Čása

Masarykova základní škola Obecnice, okres Příbram

, 26221  Obecnice 255
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Kadlec

Masarykova základní škola Zásada, okres Jablonec nad Nisou

, 46825  Zásada 264
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Černý

Interaktivní ZŠ Varnsdorf, Karlova

Karlova 1700, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milada Hnilicová

Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem

207, 34534  Klenčí pod Čerchovem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Nováková

Masarykova ZŠ Klatovy

Národních mučedníků 185, 33901  Klatovy IV
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Emilie Salvetrová

Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník

120, 73953  Hnojník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Krpel

Masarykova jubilejní ZŠ Hřebeč

Školská 262, 27345  Hřebeč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Komárková

Masarykova ZŠ, Lanžhot

Masarykova 730/22, 69151  Lanžhot
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Pláteníková

Fakultní ZŠ Olomouc, Tererovo nám.

Tererovo nám. 919/1, 77900  Olomouc-Nová Ulice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Hála

Masarykova ZŠ Stará Paka

Revoluční 355, 50791  Stará Paka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Antoš

Masarykova ZŠ Zruč - Senec

Školní 197, 33008  Zruč-Senec-Zruč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Oldřich Šik

Základní škola Mikoláše Alše, Praha - Suchdol, Suchdolská 360

Suchdolská 360, 16500  Praha 6 - Suchdol
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromír Čížek

Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice, 1.máje

1. máje 234, 79826  Nezamyslice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Dostál

ZŠ a MŠ Aš, Okružní

Okružní 1580/57, 35201  Aš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Červenková

ZŠ Chodov, Komenského

Komenského 273, 35735  Chodov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Šípová

Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov

380, 50343  Černilov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. David Kubíček

Masarykova ZŠ Velký Osek

Vrchlického 236, 28151  Velký Osek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Kobera

Mateřská škola Rataje nad Sázavou

náměstí Míru 11, 28507  Rataje nad Sázavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zlata Červinková

Masarykova ZŠ Vracov

Komenského 950, 69642  Vracov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Presová

Krakonošova ZŠ a MŠ Loukov

45, 51301  Háje nad Jizerou-Loukov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Bůnová

Masarykova ZŠ Kdyně

Komenského 134, 34506  Kdyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaruška Šafránková

ZŠ a MŠ Chomutov, 17. listopadu

17. listopadu 4728, 43004  Chomutov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Horská

Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601 okres Karviná, příspěvková organizace

Seifertova 601, 73581  Bohumín - Nový Bohumín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Šostoková

Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

, 56182  Klášterec nad Orlicí 176
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Preissler

1. základní škola Masarykovo nám. Říčany, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 71, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Bednář

Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb

Dolní Žandov 37, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Weinzettlová

Masarykova ZŠ Plzeň

Jiráskovo náměstí 878/10, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marta Jakešová

ZŠ a MŠ Olomouc, Řezníčkova

Řezníčkova 25/1, 77900  Olomouc-Hodolany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Melcherová

Masarykova základní škola a Mateřská škola Krupka, Masarykova 461

Masarykova 461, 41742  Krupka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Ctirad Vaník

Masarykova ZŠ Dymokury

Osvobození 212, 28901  Dymokury
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Lazar

Masarykova ZŠ a MŠ Brno, Zemědělská

Zemědělská 173/29, 61300  Brno-Černá Pole
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Hrůza

Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690

Polesná 1690, 19016  Praha-Újezd nad Lesy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kurka

Fakultní ZŠ dr. Milady Horákové a MŠ Olomouc, Rožňavská

Rožňavská 728/21, 77900  Olomouc-Nové Sady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Král

Základní škola a Mateřská škola Březová, okres Opava, příspěvková organizace

, 74744  Březová 78
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Očadlík

Malostranská ZŠ

Josefská 626/7, 11800  Praha-Malá Strana
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Ledvinka

Masarykova ZŠ, Broumov

Komenského 312, 55001  Broumov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Šrottová

Masarykova ZŠ Morašice

27, 56951  Morašice
Typ školy: Obec
Ředitel: Karel Kovář

Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186

Fingerova 2186, 15800  Praha 5 - Nové Butovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Blanka Janovská

Základní škola a Mateřská škola Chbany, okres Chomutov

, 43157  Chbany 20
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Kalánková

Tyršova ZŠ a MŠ Praha 5 - Jinonice

U Tyršovy školy 430/1, 15800  Praha-Jinonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Igor Krupka

Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín

, 28143  Bečváry 49
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Simona Zalabáková

Základní škola a Mateřská škola Čečelice, příspěvková organizace

Čečelice, Školní 57, 27732  Byšice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Slánská

Masarykova ZŠ, Ždánice

Městečko 18, 69632  Ždánice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Markus

Masarykova ZŠ a MŠ Melč

192, 74784  Melč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Kornas


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému