VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace

Západní 1597/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr.Bc. Radek Dolenský

10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace

náměstí Míru 2442/6, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Krausová

11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace

Baarova 31, 30100  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Holá

13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace

Habrmannova 2269/45, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vrátníková

14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace

Zábělská 25, 31200  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Lišková

15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 831/35, 31800  Plzeň-Skvrňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Pavelková

16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizace

Americká 2404/30, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Peisarová

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace

Malická 469/1, 30100  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohdan Franc

2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

Schwarzova 2393/20, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kuklová

20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace

Brojova 1940/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kocián

21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace

Slovanská alej 2072/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Prokop

22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace

Na Dlouhých 1129/49, 31200  Plzeň-Doubravka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr., Bc. Božena Světlíková

25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

Chválenická 360/17, 32600  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Syřínková

26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace

Skupova 2589/22, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Švolbová

28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace

Rodinná 965/39, 31200  Plzeň-Lobzy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Pavla Jedličková

31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace

E.Krásnohorské 814/10, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Fišer

33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 1024/31, 31800  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Růžička

34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace

Gerská 1246/32, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Křivohlavý

4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace

Kralovická 12, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Mejcharová

7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace

Brněnská 1040/36, 32300  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Hránková

Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace

Doudlevecká 1692/35, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Čapíková

Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizace

náměstí Odboje 550/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Brunclíková

Církevní základní škola a střední škola Plzeň

Táborská 2081/28, 32600  Plzeň 2 - Slovany
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jana Černíková

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67

Karlovarská 67, 32300  Plzeň
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Viktor Vanžura

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Měcholupy 2

Měcholupy 2, 33901  Představ
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jana Bittnerová

Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.

Sokolovská 1165/54, 32300  Plzeň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Šárka Chvalová

Integrovaná základní škola a Mateřská škola Trnová okres Plzeň-sever

č.p. 222, 33013  Trnová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Krauz

Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace

207, 34534  Klenčí pod Čerchovem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Nováková

Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli

Žihle 178, 33141  Kralovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Baborová

Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

třída 1. máje 210, 33012  Horní Bříza
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Winkelhöferová

Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy

Rohozenská 225, 34021  Janovice nad Úhlavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Zdeněk Šproch

Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace

Komenského 134, 34506  Kdyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Bc. Pavel Kopta

Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185

Národních mučedníků 185, 33901  Klatovy IV
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Emilie Salvetrová

Masarykova základní škola Plzeň, Jiráskovo náměstí 10, příspěvková organizace

Jiráskovo náměstí 878/10, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Antonín Herrmann

Masarykova základní škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Školní 197, 33008  Zruč-Senec-Zruč
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Mgr. Oldřich Šik, MBA

Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola, Zbůch, V Sídlišti 349

V Sídlišti 349, 33022  Zbůch
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milena Peteříková

Soukromá základní škola a mateřská škola Adélka, o.p.s.

Mašovice 5, 34601  Meclov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Vladislav Halík

Soukromá základní škola ELEMENTÁRIA, s.r.o.

Jesenická 1262/11, 32300  Plzeň - Bolevec
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Eva Růžičková

Střední škola a Základní škola, Oselce

č.p. 1, 33546  Oselce
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Zdeněk Tauchen

Střední škola živnostenská a Základní škola, Planá

Kostelní 129, 34815  Planá
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Mára

Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace

Stříbrné Hory 135 - Nalžovské Hory, 34101  Horažďovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Kodýtková

Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace

U Školy 92/7, 32600  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Šimečková

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Hostouň, Chodské náměstí 131

Chodské náměstí 131, 34525  Hostouň u Horšovského Týna
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jan Vojta

Waldorfská základní škola Dobromysl o.p.s.

Husova 1126/43, 30100  Plzeň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Silvie Kubová

Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou

Pavlovická 352, 34526  Bělá nad Radbuzou
Typ školy: Obec
Ředitel: Miroslav Nový

Základní škola a Mateřská škola Běšiny, okres Klatovy, příspěvková organizace

č.p. 2, 33901  Běšiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Žatková

Základní škola a mateřská škola Bezděkov, okres Klatovy, příspěvková organizace

č.p. 38, 33901  Bezděkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Hezoučká

Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

č.p. 110, 33041  Bezvěrov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Žemličková

Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace

Blížejov 92, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Libor Hejtman

Základní škola a mateřská škola Bolešiny, příspěvková organizace

č. p. 83, 33901  Bolešiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michael Burianek

Základní škola a Mateřská škola Čachrov, okres Klatovy, příspěvková organizace

Čachrov 10, 33901  Klatovy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Kotěšovcová

Základní škola a Mateřská škola Česká Kubice, okres Domažlice, příspěvková organizace

Česká Kubice 15, 34532  Česká Kubice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Mirka Randová

Základní škola a Mateřská škola Dešenice, okres Klatovy, příspěvková organizace

Dešenice 151, 34022  Nýrsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Yvona Suchanová

Základní škola a mateřská škola Dlouhá Ves, příspěvková organizace

Dlouhá Ves 107, 34201  Dlouhá Ves
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Kratochvílová

Základní škola a mateřská škola Dolany, okres Klatovy, příspěvková organizace

Dolany 34, 33901  Klatovy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Hodková

Základní škola a mateřská škola Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Dolní Lukavice 56, 33444  Dolní Lukavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Kvíderová

Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace

Msgre B. Staška 232, 34401  Domažlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Štípek

Základní škola a Mateřská škola dr. Eduarda Beneše, Kožlany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Pražská 112, 33144  Kožlany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Švarc

Základní škola a Mateřská škola Ejpovice, okres Rokycany, příspěvková organizace

Hlavní 87, 33701  Ejpovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Manclová

Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina, příspěvková organizace

Školní 229, 33002  Dýšina
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. David Klimeš

Základní škola a Mateřská škola Halže, příspěvková organizace

Lipová 220, 34701  Halže
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Fukalová

Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizace

Mírové náměstí 72, 33024  Heřmanova Huť
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Němečková

Základní škola a mateřská škola Hlavňovice, okres Klatovy, příspěvková organizace

7, 34142  Hlavňovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Matouš

Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace

Holoubkov 14, 33801  Holoubkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Vodičková

Základní škola a Mateřská škola Horšice, příspěvková organizace

Horšice 39, 33401  Přeštice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Nohavcová

Základní škola a Mateřská škola Hošťka, okres Tachov

Hošťka 263, 34806  Přimda
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Muchová

Základní škola a Mateřská škola Hradec

Hradec 105, 33211  Hradec u Stoda
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Gramanová

Základní škola a mateřská škola Hrádek u Sušice, příspěvková organizace

Hrádek 73, 34201  Sušice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Klečková

Základní škola a Mateřská škola Hrádek, okres Rokycany

Chylická 189, 33842  Hrádek
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Anna Valešová

Základní škola a mateřská škola Chanovice, příspěvková organizace

Chanovice 1, 34101  Horažďovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Smolíková

Základní škola a Mateřská škola Cheznovice, okres Rokycany, příspěvková organizace

Cheznovice 136, 33806  Cheznovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohuslava Šlapáková

Základní škola a mateřská škola Chocenice, okres Plzeň-jih

Chocenice 140, 33601  p. Blovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahomíra Straková

Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace

Pohraniční stráže 193, 34813  Chodová Planá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Ambrož

Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizace

Chotíkov 173, 33017  Chotíkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Houdková

Základní škola a Mateřská škola Chudenín, okres Klatovy, příspěvková organizace

Chudenín 54, 34022  Nýrsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Dryjová

Základní škola a mateřská škola Chválenice, příspěvková organizace

Chválenice 31, 33205  Chválenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Litvan

Základní škola a Mateřská škola Karla Klostermanna Železná Ruda, příspěvková organizace

Zahradní 403, 34004  Železná Ruda
Typ školy: Obec
Ředitel: Ctirad Drahorád

Základní škola a Mateřská škola Kařez, příspěvková organizace

Kařez 185, 33808  Zbiroh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Boudová

Základní škola a Mateřská škola Kolinec, příspěvková organizace

Kolinec 1, 34142  Kolinec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislav Vrba

Základní škola a Mateřská škola Kozojedy, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Kozojedy 1, 33141  Kralovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Doležalová

Základní škola a Mateřská škola Kozolupy

Kozolupy 1, 33032  Kozolupy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Sabina Nováková

Základní škola a mateřská škola Lesná, příspěvková organizace

Lesná 172, 34701  Tachov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marta Danková, DiS.

Základní škola a mateřská škola Letiny, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Letiny 120, 33601  Blovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milada Plachá

Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace

Školní 198, 33021  Líně
Typ školy: Obec
Ředitel: Bohumír Landrgott

Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá, příspěvková organizace

Dolní Bělá 1, 33152  Dolní Bělá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Čechová

Základní škola a mateřská škola Lužany, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Lužany 23, 33454  Lužany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Sedláčková

Základní škola a mateřská škola Meclov, příspěvková organizace

Meclov 126, 34521  Meclov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dobroslava Martínková

Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace

Školní 93, 34012  Měčín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václava Čejková

Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace

Čemínská 296, 33033  Město Touškov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Bc. Dagmar Mezerová

Základní škola a mateřská škola Milavče, okres Domažlice, příspěvková organizace

Milavče 1, 34546  Milavče
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Weiner

Základní škola a mateřská škola Mirošov, příspěvková organizace

Školní 74, 33843  Mirošov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rostislav Judl

Základní škola a mateřská škola Mladotice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Mladotice 34, 33141  Mladotice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Urbanová

Základní škola a Mateřská škola Mlečice, příspěvková organizace

Mlečice 90, 33808  Zbiroh
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Marie Pražská

Základní škola a mateřská škola Mochtín, okres Klatovy, příspěvková organizace

Mochtín 37, 33901  Mochtín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Dvořáková

Základní škola a Mateřská škola Nečtiny, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Nečtiny 39, 33162  Nečtiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Žalmanová

Základní škola a Mateřská škola Nýrsko, Komenského ul. 250, příspěvková organizace

Komenského 250, 34022  Nýrsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivan Pavlík

Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace

Školní 901, 33023  Nýřany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Loritz

Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace

Osek 16, 33821  Osek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Lepešková

Základní škola a Mateřská škola Osvračín, příspěvková organizace

Osvračín 188, 34561  Staňkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Pavlasová

Základní škola a Mateřská škola Pernarec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

151, 33036  Pernarec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marian Husák

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-218

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému