VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.

Víta Nejedlého 482, 53701  Chrudim III
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jaromír Pecina

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Ke Kamenci 151, 53003  Pardubice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jiří Formánek

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624

Čáslavská 624, 53701  Chrudim IV
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr. Lenka Kábelová

Integrovaná základní škola a mateřská škola

Sruby 80, 56544  Sruby
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Šejnohová

Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí

č.p. 41, 56181  Kunvald
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Xaverová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice

č.p. 200, 53371  Dolní Roveň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Michálková

Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

č.p. 176, 56182  Klášterec nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radim Horňák

Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy

č.p. 27, 56951  Morašice
Typ školy: Obec
Ředitel: Karel Kovář

Masarykova základní škola Polička

nábř. Svobody 447, 57201  Polička-Horní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Novotná

Mateřská škola a Základní škola Na rovině v Chrudimi

Na Rozhledně 766, 53701  Chrudim
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jana Hrázská

Mateřská škola a Základní škola Třebovice

č.p. 214, 56124  Třebovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Soňa Provazníková

NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích

Lonkova 512, 53009  Pardubice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Lenka Macháčková

Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

Do Nového 1131, 53003  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bronislava Štursová

Speciální základní škola a praktická škola Skuteč

Rubešova 531, 53973  Skuteč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Eva Rybenská

Speciální základní škola a praktická škola Vysoké Mýto

Rokycanova 761, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Černá

Speciální základní škola a střední škola Svitavy

Milady Horákové 488/44, 56802  Svitavy
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Igor Kloss

Speciální základní škola Bystré

Zámecká 1, 56992  Bystré
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dita Bomberová

Speciální základní škola Heřmanův Městec

Masarykovo náměstí 46, 53803  Heřmanův Městec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Nina Pilná

Speciální základní škola Chrudim

Školní náměstí 228, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Činčalová

Speciální základní škola Králíky

Nábřežní 130, 56169  Králíky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Nesvadba

Speciální základní škola Litomyšl

9. května 1181, 57001  Litomyšl
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Janypka

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová

Komenského 287/26, 57101  Moravská Třebová-Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kánská

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

Lázeňská 206, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stáňa Doležalová

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Říčařová

Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy

č. p. 139, 56912  Opatov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Hebelková

Základní škola a Mateřská škola Budislav, okres Svitavy

č. p. 136, 56965  Budislav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Jandová

Základní škola a mateřská škola Bystřec

Bystřec 87, 56154  Bystřec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Maňková

Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí

Cotkytle 104, 56132  Cotkytle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Beránková

Základní škola a mateřská škola Červená Voda

, 56161  Červená Voda 341
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luděk Bílý

Základní škola a Mateřská škola České Libchavy, okres Ústí nad Orlicí

České Libchavy 147, 56114  České Libchavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Kalvachová

Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Svitavy

Čistá 3, 56956  Čistá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslava Siglová

Základní škola a mateřská škola Damníkov

25, 56123  Damníkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Habrmanová

Základní škola a mateřská škola Dlouhá Třebová okres Ústí nad Orlicí

Školní 199, 56117  Dlouhá Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Kopecká

Základní škola a Mateřská škola Dobříkov, okres Ústí nad Orlicí

Dobříkov 89, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Paličková

Základní škola a mateřská škola Dříteč, okres Pardubice

Dříteč 44, 53305  Dříteč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Světlana Vacková

Základní škola a mateřská škola Holetín

Horní Holetín 178, 53971  Holetín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Nováková

Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim

Dolní Bradlo 21, 53953  Horní Bradlo
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Stará

Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí

Horní Heřmanice 13, 56133  Horní Heřmanice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Kaňková

Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí

Horní Třešňovec 4, 56301  Lanškroun
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Kosová

Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou, okres Svitavy

Hradec nad Svitavou 496, 56901  Hradec nad Svitavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Hartmanová

Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy

Nádražní 19, 56942  Chornice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Vyhlídal

Základní škola a mateřská škola Jamné nad Orlicí

Jamné nad Orlicí 207, 56165  Jamné nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Rubešová

Základní škola a Mateřská škola Javorník, okres Svitavy

Javorník 61, 56802  Svitavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Konopáč, DiS.

Základní škola a Mateřská škola Jehnědí, okres Ústí nad Orlicí

Jehnědí 82, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Myšáková

Základní škola a Mateřská škola Kameničky

Kameničky 38, 53941  Kameničky
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Dagmar Nejedlá

Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.

Školní náměstí 37, 53351  Pardubice-Rosice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Michal Havlíček

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KOCLÍŘOV, okres Svitavy

Koclířov 123, 56911  Koclířov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Petržela

Základní škola a Mateřská škola Korouhev

Korouhev 181, 56993  Korouhev
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Sobola

Základní škola a mateřská škola Krouna

Krouna 303, 53943  Krouna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Kyncl

Základní škola a mateřská škola Křenov, okres Svitavy

Křenov 141, 56922  Křenov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kovařík

Základní škola a mateřská škola Květná

Květná 92, 57201  Květná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Nosková

Základní škola a mateřská škola Lázně Bohdaneč

Masarykovo nám. 108, 53341  Lázně Bohdaneč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Jan Ľuptovský

Základní škola a mateřská škola Libchavy

Dolní Libchavy 153, 56116  Libchavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Linhartová

Základní škola a mateřská škola Lichkov

Lichkov 185, 56168  Lichkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Mědílková

Základní škola a Mateřská škola Linhartice

Linhartice 116, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Richterová

Základní škola a mateřská škola Lipoltice, okres Pardubice

Lipoltice 46, 53364  Lipoltice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Nalezinková

Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí

Líšnice 248, 56184  Líšnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Gelová

Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Chrudim

Lukavice 57, 53821  Slatiňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Tenkrátová

Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Lukavice 118, 56151  Letohrad
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Hubálková

Základní škola a mateřská škola Luková

Luková 6, 56123  Luková
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Šaršonová

Základní škola a mateřská škola Makov, okres Svitavy

Makov 85, 57001  Litomyšl
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Hruban

Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy

Městečko Trnávka 103, 56941  Městečko Trnávka
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Vilém Slechan

Základní škola a Mateřská škola Mikulovice, okres Pardubice

Valčíkova 52, 53002  Mikulovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Lukeš

Základní škola a mateřská škola Mistrovice

Mistrovice 11, 56164  Jablonné nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Vernerová

Základní škola a Mateřská škola Mladkov

Mladkov 138, 56167  Mladkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Filipová

Základní škola a mateřská škola Morašice okres Chrudim

Morašice 59, 53802  Morašice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřiška Kaplanová

Základní škola a Mateřská škola Nové Hrady

Nové Hrady 47, 53945  Nové Hrady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Čermák

Základní škola a Mateřská škola Opatovec 119, okres Svitavy

Opatovec 119, 56802  Svitavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Procházková

Základní škola a Mateřská škola Orlické Podhůří

Říčky 59, 56201  Orlické Podhůří
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Bulvová

Základní škola a Mateřská škola Orličky

Orličky 190, 56155  Orličky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Hocková

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Ostrov 76, 56122  Ostrov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Lipenský

Základní škola a Mateřská škola Ostřešany, okres Pardubice

Ostřešany 25, 53002  Pardubice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Václavík

Základní škola a mateřská škola Ostřetín, okres Pardubice

Ostřetín 70, 53401  Holice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislava Horáčková

Základní škola a mateřská škola Pardubice, A. Krause 2344

Artura Krause 2344, 53002  Pardubice-Zelené Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Daniela Ročková

Základní škola a mateřská škola Pardubice-Ohrazenice, Trnovská 159

Trnovská 159, 53353  Pardubice-Ohrazenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. František Stejskal

Základní škola a mateřská škola Perálec 71, okres Chrudim

Perálec 71, 53944  Proseč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Vimrová

Základní škola a Mateřská škola Písečná, okres Ústí nad Orlicí

Písečná 2, 56170  Písečná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Květoslava Stejskalová

Základní škola a mateřská škola Pramínek, Semanín

Semanín 118, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Kocůrková

Základní škola a mateřská škola Proseč

Rybenská 260, 53944  Proseč u Skutče
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Roušar

Základní škola a mateřská škola Prosetín

Prosetín 3, 53976  Prosetín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Matrasová

Základní škola a mateřská škola při Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé Luže, Košumberk 51

Košumberk 37, 53854  Luže
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lenka Jeníčková

Základní škola a Mateřská škola Pustá Kamenice

Pustá Kamenice 118, 56982  Borová u Poličky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kulichová

Základní škola a Mateřská škola Rabštejnská Lhota, okres Chrudim

Rabštejnská Lhota 44, 53701  Chrudim
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Rozsypalová

Základní škola a mateřská škola Rokytno, okres Pardubice

Rokytno 73, 53304  Sezemice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Brousilová

Základní škola a mateřská škola Rudoltice

Rudoltice 200, 56125  Rudoltice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Dvořáček

Základní škola a mateřská škola Rybitví

Školní 143, 53354  Rybitví
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Pražanová

Základní škola a mateřská škola Rybník, okres Ústí nad Orlicí

Rybník 147, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Beran

Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice

Školní 227, 53313  Řečany nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Zemánek

Základní škola a Mateřská škola Řepníky

Řepníky 34, 53865  Řepníky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Beranová

Základní škola a Mateřská škola Řetová

Řetová 162, 56141  Řetová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Fučíková

Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy

Sádek 55, 57201  Polička
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislava Plachá

Základní škola a mateřská škola Sopotnice, příspěvková organizace

Sopotnice 225, 56115  Sopotnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Korábová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

Pohránovská 31, 53352  Srch
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Svitavy

Staré Město 64, 56932  Staré Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Kuncová

Základní škola a mateřská škola Staré Ždánice, okres Pardubice

, 53344  Staré Ždánice 33
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vít Spejchlík

Základní škola a mateřská škola Stolany

Stolany 44, 53803  Heřmanův Městec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Marková

Základní škola a mateřská škola Svitavy - Lačnov

Zadní 125/50, 56802  Svitavy - Lačnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radoslava Renzová, DiS.

Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1

Sokolovská 1638/1, 56802  Svitavy-Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. David Šimek

Základní škola a mateřská škola Svratouch

Svratouch 237, 53942  Svratouch
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Navrátilová

Základní škola a mateřská škola Široký Důl

Široký Důl 100, 57201  Polička
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Kopecká

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-252

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému