VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

1. ScioŠkola Praha - základní škola, s.r.o.

náměstí Pošepného 2022, 14800  Praha 4
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jiří Hokeš

1. základní škola Masarykovo nám. Říčany, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 71, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Bednář

2. ScioŠkola Praha – základní škola, s.r.o.

Pod Táborem 300, 19000  Praha 9
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Štěpánka Rajchlová

2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace

Bezručova 94/19, 25101  Říčany - Radošovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Lejčková

3. ScioŠkola Praha - základní škola, s.r.o.

náměstí Na Santince 2440/5, 16000  Praha 6 – Dejvice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jan Táborský MA

3. základní škola u Říčanského lesa Říčany, příspěvková organizace

Školní 2400/4, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dalibor Dudek

4. základní škola Nerudova Říčany, příspěvková organizace

Nerudova 481/15, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Macháčková

Anglofonní základní škola, z.ú.

Janského 2189/18, 15500  Praha 5 - Stodůlky
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Nikolaj Hladík

Bratrská škola - církevní základní škola

Rajská 300/3, 17000  Praha-Holešovice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Bc. Pavlína Radová

Církevní základní škola logopedická Don Bosco a mateřská škola logopedická

Dolákova 555/1, 18100  Praha 8 - Bohnice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Daniela Špinková

Česko Britská Základní Škola, s.r.o.

K Lesu 558, 14200  Praha 4 - Kamýk
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra O'Leary

Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Praha 4, U Michelského lesa 222

U Michelského lesa 222, 14000  Praha 4
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PaedDr. Ivan Kašpařík

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 16

Jana Masaryka 64/16, 12000  Praha-Vinohrady
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr. Jan Smolka

Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8

Umělecká 8, 17000  Praha 7
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumil Kettner

Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186

Fingerova 2186, 15800  Praha 5 - Nové Butovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Blanka Janovská

Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250

Chodovická 2250, 19300  Praha 9 - Horní Počernice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Wild

Fakultní ZŠ a MŠ Barrandov II při Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, Praha 5

V remízku 919/7, 15200  Praha-Hlubočepy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Holub

Fakultní ZŠ Pedagogické fakulty UK Praha 13, Trávníčkova

Trávníčkova 1744/4, 15500  Praha-Stodůlky
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. František Hanzal

Fakultní ZŠ Pedagogické fakulty UK, Praha, Mezi Školami

Mezi Školami 2322/1, 15800  Praha-Stodůlky
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Petr Vodsloň

Fakultní ZŠ při Pedagogické fakultě UK Praha 13, Brdičkova

Brdičkova 1878/2, 15500  Praha-Stodůlky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Šafir

Fakultní ZŠ s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov

Drtinova 1861/1, 15000  Praha-Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Tůmová

Gymnázium, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Praha

Ječná 530/27, 12000  Praha-Nové Město
Typ školy: Kraj
Ředitel:

Jedličkův ústav, MŠ, ZŠ a Střední škola

V pevnosti 13/4, 12800  Praha-Vyšehrad
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Jan Pičman

Kouzelné školy - mateřská škola a základní škola

Kodaňská 54, 10100  Praha 10 - Vršovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Lucie Urbancová

Křesťanská základní škola a mateřská škola Elijáš

Baarova 360, 14000  Praha 4 - Michle
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Zbyněk Muzikář

Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Židovské obci v Praze

Belgická 67/25, 12000  Praha-Vinohrady
Typ školy: Církev
Ředitel:

Malostranská ZŠ

Josefská 626/7, 11800  Praha-Malá Strana
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Ledvinka

Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690

Polesná 1690, 19016  Praha-Újezd nad Lesy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kurka

Masarykova ZŠ Praha 9 - Klánovice

Slavětínská 200, 19014  Praha-Klánovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Michal Černý

Mateřská škola speciální, Základní škola praktická a Základní škola speciální, Praha 9, Bártlova 83

Bártlova 83, 19300  Praha 9 - Horní Počernice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alžběta Cibochová

Modrý klíč - ZŠ speciální a MŠ speciální, o.p.s.

Smolkova 567/2, 14200  Praha-Kamýk
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Mgr. Milana Remarová

MŠ a ZŠ speciální Diakonie ČCE Praha 4

V zápolí 1250/21, 14100  Praha-Michle
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Květa Pekařová

MŠ a ZŠ speciální Diakonie ČCE Praha 5

Vlachova 1502/20, 15500  Praha-Stodůlky
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Milan Černý

Open Gate - gymnázium a základní škola, s.r.o.

5, 25101  Babice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Peter Nitsche

PORG - gymnázium a ZŠ, o.p.s.

Jánošíkova 1300/6, 14200  Praha-Krč
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Václav Klaus

První jazyková ZŠ Praha 4

Horáčkova 1100/14, 14000  Praha-Krč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Libichová

Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze, s.r.o.

Cukrovarnická 48, 16200  Praha 6 - Střešovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jitka Svobodová

Soukromá základní Škola Hrou, s.r.o.

Nad Kajetánkou 134/9, 16900  Praha-Břevnov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: RNDr. Jindřich Kitzberger

Soukromá základní škola Integrál pro žáky se specifickými poruchami učení, s.r.o.

Jana Masaryka 25, 12000  Praha 2
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Alice Běhounková

Soukromá základní škola sRVJ - DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o.

Bellova 352, 10900  Praha-Petrovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Václav Řešátko

Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o.

Českolipská 373, 19000  Praha 9 - Prosek
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Miloslava Smolařová

SŠ, ZŠ a MŠ Praha 10, Chotouňská

Chotouňská 476/1, 10800  Praha-Malešice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Josef Novotný, CSc.

Střední škola, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Praha 5

Holečkova 104/4, 15000  Praha-Smíchov
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Vlastimil Vácha

Střední škola, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Praha 5, Výmolova

Výmolova 169/2, 15000  Praha-Radlice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Pavličková

Škola Jaroslava Ježka, MŠ, ZŠ, praktická škola a ZUŠ pro zrakově postižené

Loretánská 104/19, 11800  Praha-Hradčany
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jan Hájek

Škola Kavčí hory - MŠ, ZŠ a Střední odborná škola služeb Praha 4

K sídlišti 840/2, 14000  Praha-Podolí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Pondělíčková

Tyršova ZŠ a MŠ Praha 5 - Jinonice

U Tyršovy školy 430/1, 15800  Praha-Jinonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Igor Krupka

Veselá škola - církevní základní škola a základní umělecká škola

Soukenická 10, 11000  Praha 1
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jana Válková

Výchovný ústav, středisko výchovné péče Klíčov, ZŠ, praktická škola a školní jídelna Praha 9, Čakovická

Čakovická 783/51, 19000  Praha-Prosek
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Patrik Matoušů

Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26

Alžírská 26, 16000  Praha 6 - Vokovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Matoušová

Základní škola a mateřská škola Čestlice

Čestlice, Na Návsi 3, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Svoboda

Základní škola a mateřská škola Heřmánek

K Cihelně 313,  Praha 9 - Satalice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel:

Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, okres Praha - východ

Husinec 17, 25068  Řež
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohunka Vrchotická

Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57

Květnového vítězství 57, 14900  Praha 4 - Chodov
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Jan Hovorka

Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha - východ

, 25067  Klecany 375
Typ školy: Obec
Ředitel: Vladimír Lacina

Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno, okres Praha - východ

, 29476  Kostelní Hlavno 97
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Potměšilová

Základní škola a mateřská škola Křenov, okres Svitavy

, 56922  Křenov 141
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kovařík

Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12

Pertoldova 3373, 14300  Praha 4 - Modřany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Vladimír Cícha

Základní škola a Mateřská škola Nedomice okres Mělník

Nedomice 78, 27714  Dřísy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Gregorovičová

Základní škola a Mateřská škola Panenské Břežany, okres Praha - východ

Panenské Břežany, Hlavní 63, 25070  Odolena Voda
Typ školy: Obec
Ředitel: Jana Zábojníková

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115

Radlická 140, 15000  Praha 5 - Radlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lumír Sokol

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, Grafická 13/1060

Grafická 13, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Rosová

Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici Bulovka, Praha 8, Budínova 2

Budínova 2, 18081  Praha 8 - Libeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Radislava Jiřičková

Základní škola a Mateřská škola při FN Motol, Praha 5, V Úvalu 1

V Úvalu 1, 15500  Praha 5 - Motol
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vlasta Průchová

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 6

nám. Českého povstání 6, 16100  Praha 6 - Ruzyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Hudečková

Základní škola a mateřská škola Ústavní, Praha 8, Hlivická 1

Hlivická 1, 18100  Praha 8 - Bohnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Zmek

Základní škola a mateřská škola, Praha - Nebušice

Nebušická 369, 16400  Praha 6 - Nebušice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Heboussová

Základní škola a Mateřská škola, Praha 2, Resslova 10

Resslova 10, 12000  Praha 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Procházka

Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Mendíků 1

Mendíků 1, 14000  Praha 4 - Michle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Poková

Základní škola a Mateřská škola, Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328

Nedašovská 328, 15521  Praha 5 - Zličín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kuhnová

Základní škola a Mateřská škola, Praha 8, Za Invalidovnou 3

Za Invalidovnou 3, 18600  Praha 8 - Karlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Vargová

Základní škola a Mateřská škola, Praha 9 - Horní Počernice, Spojenců 1408

Spojenců 1408, 19300  Praha 9 - Horní Počernice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Naděžda Blesková

Základní škola a střední škola waldorfská

Křejpského 1501/12, 14900  Praha-Opatov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Magdaléna Vančatová Spáčilová

Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52

Zenklova 52, 18000  Praha 8 - Libeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Lhotková

Základní škola Brána jazyků

Mikulandská 5, 11000  Praha 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Tlustý

Základní škola Brázdim, okres Praha - východ

Brázdim 12, 25063  Mratín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Melišová

Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6

Žukovského 6, 16100  Praha 6 - Liboc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Mojmír Dunděra

Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 6/1035

Vladivostocká 6, 10000  Praha 10 - Vršovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Jana Churáčková

Základní škola Jazyková akademie Montessori, o.p.s.

Hrudičkova 2107, 14800  Praha 4 - Roztyly
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Miroslava Chmelová

Základní škola Klíček, o.p.s.

Donovalská 1863/44, 14900  Praha-Chodov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. David Havelka

Základní škola Mikoláše Alše, Praha - Suchdol, Suchdolská 360

Suchdolská 360, 16500  Praha 6 - Suchdol
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromír Čížek

Základní škola Mirošovice, okres Praha - východ

Mirošovice, Školní 211, 25166  Senohraby
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Pilousová

Základní škola Na Balabence

Na Balabence 800, 19000  Praha 9 - Libeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Žižková

Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha - východ

Kostelecká 1750, 25001  Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Nina Kolářová

Základní škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090

Weberova 1, 15000  Praha 5 - Košíře
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Milada Kodymová

Základní škola Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 26/720

Podbělohorská 26, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Vlčková

Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4

Strossmayerovo náměstí 4, 17000  Praha 7
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Kyryanová

Základní škola praktická, Praha 6, Vokovická 3

Vokovická 3, 16000  Praha 6 - Vokovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaromír Hudos

Základní škola při psychiatrické léčebně, Praha 8, Ústavní 91

Ústavní 91, 18100  Praha 8 - Bohnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Kamila Svobodová

Základní škola Rakovského v Praze 12

Rakovského 3136, 14300  Praha 4 - Modřany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Dana Kotíková

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027

Bronzová 2027, 15500  Praha 5 - Lužiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Nikolaj Hladík

Základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 10

Saratovská 159, 10000  Praha 10 - Strašnice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Vlasta Beščecová

Základní škola Spektrum, s.r.o.

Kytlická 757/17, 19000  Praha-Prosek
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Alena Hrubá

Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - východ

Jungmannova 164, 25001  Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Stojčevska

Základní škola Šestajovice, okres Praha - východ

Komenského 158, 25092  Šestajovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Vosecký

Základní škola Tehov, okres Praha - východ

Tehov 78, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radana Šimčíková

Základní škola Tuklaty, okres Kolín

Tuklaty, Na Rafandě 14, 25082  Úvaly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Plesná

Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8

Štěpánská 8, 12000  Praha 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Páčová

Základní škola Uhelný trh

Uhelný trh 4, 11000  Praha 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Sejkorová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-312

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému